Billa - kuracie rezne v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt kuracie rezne plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na kuracie rezne a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt kuracie rezne za výhodnú cenu 5,19 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok kuracie rezne chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kuracie rezne a stehná bez kosti a kože Mäsiarov výber v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 6,69  
5,19 €
Billa
 
Billa
Kuracie rezne Cocorico v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 6,99  
5,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Kuracie rezne - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Kuracie rezne Hydina Slovensko rodinné balenie cena za 1 kg - bežná cena 5,59   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
Billa
 
Billa
Kuracie rezne Hydina Slovensko rodinné balenie cena za 1 kg - bežná cena 5,59   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
Billa
 
Billa
Kuracie rezne Hydina Slovensko rodinné balenie cena za 1 kg - bežná cena 5,79   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
Billa
 
Billa
Kuracie rezne a stehná bez kosti a kože Hydina Slovensko v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 4,99   NEPLATNÝ LETÁK
3,85 €
Billa
 
Billa
Kuracie rezne Hydina Slovensko rodinné balenie - cena za 1 kg bežná cena 5,59   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt kuracie rezne a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt kuracie rezne ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt kuracie rezne práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt kuracie rezne v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, TESCO, TESCO supermarket, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Knorr, keramický trpaslík, KÜHNE, kokosové ježe, kura na paprike, kuracie žalúdky, Křemešník, Kenwood, kukuričné trubičky, krémeš. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Kuracie rezne - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia