Billa - Lagris v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Lagris plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Lagris a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Lagris - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Lagris mak modrý 350 g - bežná cena 3,49   NEPLATNÝ LETÁK
1,99 €
Billa
 
Billa
Lagris mak - nemletý 200 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,79 €
Billa
 
Billa
Lagris ryža natural bežná cena 1,09 - 500 g 1 kg = 2,180 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
Billa
 
Billa
Lagris šošovica bežná cena 0,79 - veľkozrnná 250 g 1 kg = 3,160 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Lagris ryža natural - 500 g bežná cena 1,09 1 kg = 2,180 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Lagris a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Lagris ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Lagris práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Lagris v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad KON-RAD, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Lobo, L-lyzín, liehomer, Logitech, lojová guľa, Londa, lopata na sneh, lopatka na posypovú soľ, lietadlo, ľanový olej. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Lagris - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia