Billa - lasagne v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt lasagne plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na lasagne a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Lasagne - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
BILLA lasagne 400 g - bežná cena 2,49 1 l = 6,225 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
BILLA Lasagne bolognese 400 g s BILLA kartou - bežná cena 2,49 1 kg = 6,225 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
BILLA Lasagne - 500 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
Billa
 
Billa
BILLA Lasagne - 500 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
Billa
 
Billa
BILLA Lasagne - 500 g   NEPLATNÝ LETÁK
1,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt lasagne a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt lasagne ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt lasagne práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt lasagne v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Lobo, L-lyzín, liehomer, Logitech, lojová guľa, Londa, lopata na sneh, lopatka na posypovú soľ, lietadlo, ľanový olej. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Lasagne - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia