Leták Lidl - 27.7.2020 - 2.8.2020 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 27.7.2020 - 2.8.2020 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 66
Leták Lidl - 27.7.2020 - 2.8.2020 - Produkty v akcii - hrozno, tuniak, losos, Kofola, Gambrinus. Strana 1.
1 3 4 ... 66

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 27.7.2020 do 2.8.2020 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 65 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 65. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Kofola

Kto z nás v živote nevypil aspoň jeden pohár Kofoly. Je to akýsi symbol najobľúbenejšieho nealkoholického nápoja, ktorý má navyše tradíciu a pôvod v Československu. „Našincom“ je preto veľmi dobre známa a väčšina z nás si ju s obľubou vychutnáva, príjemne osvieži, účinne zaženie smäd a ide o skvelú alternatívu v prípade, ak sa chcete vyhnú konzumácii alkoholických nápojov. Veď je to práve Kofola, ktorá najlepšie osvieži a nabudí nás aj počas horúcich letných mesiacov.

Má originálnu receptúru, ktorá v istej miere zostáva výrobným tajomstvom, hoci všeobecne sa s ňou spájajú tieto ingredencie- výťažky čerešní, jabĺk, ríbezlí, spoločne s bylinnou arómou. Kvôli intenzívnejšej chuti samozrejme nechýba ani cukor či sirup s vysokým obsahom fruktózy a karamel.  Obsahuje kofeín. Od roku 2004 sa ale na trhu začali objavovať tie najrôznejšie príchute a v súčasnosti poznáme tieto druhy Kofoly: Citrus, Light/bez cukru, Višňová, Bylinková, Vanilková, Marhuľová, Melónová, Malinová, Čierna ríbezľa, Ostružina, Grep, Ananás.

 
Losos

Všade, kde sa chcete dočítať o zdravom stravovaní, padne určite minimálne raz odkaz na rybie mäso. Je všeobecne zdravé a veľmi chutné a medzi touto kategóriou mäsitých výrobkov sa najväčšej obľube teší  práve losos. Ten sa dá pripraviť na niekoľko spôsobov, mnohí konzumenti ho uprednostňujú napríklad „do chrumkava“, avšak jeho originálna chuť a univerzálne spôsoby prípravy nie sú jeho jedinou pozitívnou vlastnosťou.

Ako už odznelo - je zdravý a na tomto fakte hrá hlavnú úlohu najmä to, že tuky z lososa sú zdravé a vlastne pre človeka a jeho zdravotnú kondíciu v skutočnosti  veľmi prospešné. Sú to hlavne omega 3 mastné kyseliny. Tie majú pre naše zdravie hneď niekoľko pozitívnych prínosov - sú kvalitnou výživou mozgu, podporujú zdravý zrak a možno ste nevedeli, že dokážu aj zlepšiť náladu počas depresie. K najhlavnejším zdravotným benefitom omega 3 mastných kyselín sa ale radia tieto: znižujú krvný tlak, podporujú zdravý krvný obeh a takisto zabraňujú usádzaniu „zlého“ cholesterolu v cievach. Naopak zvyšujú hladinu „dobrého“ cholesterolu a celkovo sú tak výbornou prevenciou pred ochorením srdcovo-cievneho systému či infarktom.

 
OD PONDELKA LIDL 27. JÚLA Vутobene na Slovensku Správna voľba super LIDL ceny A 10% Vyrobené na Slovensku NAVYSE Gambrinus NASEHO svetlé pivo CRON 0,55L -36% Gambrinus PLZNI OD ROKU 0.44 URIGINAL (11=0,80) kofola K original SeMar Atún en acețte de girasol Kofola 21 Tuna in Sunflower Oit 900g Tuniak v slnečnicovom oleji -48% Supercena 1.25 špeciality inšpirované pyrenejskou kuchyňou 0.65 900 g 666 viac od str. 10 (Ikg=10,25/PP) (11=0,33) Hrozno biele stolové cenaza 100g -40% kg -54% 199 2.29 Losos • fileta s kožou 119 CHLADENÉ 149 vcelku Ponuka tovaru platí od 27, 7. do 2. 8.2020 alebo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhr adzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom množstve. REGIÓN SK - 31/2020 550 ml>>>

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy