Leták Lidl - 26.10.2020 - 31.10.2020 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 26.10.2020 - 31.10.2020 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 4 ... 65
Leták Lidl - 26.10.2020 - 31.10.2020 - Produkty v akcii - kačica, mlieko, Nescafé. Strana 1.
1 3 4 ... 65

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 26.10.2020 do 31.10.2020 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 64 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 64. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Kačica

S čím nič nepokazíte a väčšinu stravníkov milo prekvapíte? Čo sa podáva pri najrôznejších rodinných či iných stretnutiach alebo skrátka len tak, keď si chcete v nedeľu skvele pochutiť? Dáme vám indíciu - je to mäso, ku ktorému sa podáva knedľa a hodí sa k nemu aj pohár vína. Kačica je obľúbeným receptom pre bežné domácnosti, no tiež nechýba v menu, resp. v ponuke prvotriednych reštaurácií.

Na svete existuje niečo okolo sto druhov kačíc a tie sa chovajú buď na produkciu vajec alebo za účelom produkcie chutného mäsa. A ak vravíme o tom typickom chutnom mäsku, tak zvyčajne vravíme konkrétne o chove domestikovaných kačíc, z ktorých sa tento produkt pripravuje. Je to typické tmavé mäso a hoci si kačicu spájame skôr s tučnou a príležitostnou stravou, nie je taká nezdravá, ako si možno myslíte. Veď jej zloženie tvorí väčšinou voda a prospešné bielkoviny, čiže proteíny, ktoré majú v súčasnosti u ľudí, čo sa chcú stravovať diétne a zdravo, vysokú popularitu.

 
OD PONDELKA super 26. OKTÓBRA LIDL LDL ceny Správna volľba rajo Mlieko Trvanlivé mlieko polotučné POLOTUČNÉ 1,5% 1l RODING -42% SPAJA 0.85* CHLADENÉ 049 Kačica • s drobmi • cca 1,9 - 2,4 kg cena za 1 kg -45% Nescafé Classic • Tôzne druhy LET RENTIERE TU ROKOV RENTI 200 g 3.99 NESCAFE Crema -47% CLASSIC 219 369 (100g-1,85) Lidl Slovenská republika príkladne uplatňuje opatrenia proti šíreniu Covid-19. TÜV Naša spoločnosť spĺňa požiadavky Hygienického auditu od nezávislého kontrolného orgánu TÜV SÜD Slovakia. SUD Slovakia Ten potvrdzuje, že uplatňujeme potrebné opatrenia na zaistenie bezpečného prostredia pre našich zákazníkov a zamestnancov. Lidl, ako prvá sieť potravín na Slovensku, splňa požiadavky Hygienického auditu od TÜV SÜD Slovakia. Zdravie je vzájomná zodpovednosť. Budme preto nadalej zodpovední. *Zlava určená z najniżšej bežnej predajnej ceny, t. j. mimo akciových cien, zistených na základe porovnania cien dňa 13. 10. 2020. Ponuka tovaru plati od 26. 10. do 31. 10. 2020 alebo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Cenysú bez dekorácie. Firma IDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom mnożstve. REGIÓN SK - 44/2020

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy