Lidl leták - 19.7.2021 - 25.7.2021 - str. 39 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 19.7.2021 - 25.7.2021 - str. 39 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 39 ... 44
Leták Lidl - 19.7.2021 - 25.7.2021 - Produkty v akcii - jahody, Pilos, maslo, knedlíčky plnene, Mäta, cukor, vanilínový cukor, krupica, gril s pokrievkou. Strana 39.
1 ... 39 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 19.7.2021 do 25.7.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
Veronika Bušová kuchyna lidla.sk LIDL TVAROHOVÉ KNEDLIČKY S JAHODOVOU OMÁČKOU Z GRILU sprichutou leta: POČET PORCIÍ: 3 ČAS PRÍPRAVY: 30 minút POTREBUJEME: liatinovú panvicu vhodnú na gril, gril s pokrievkou SUROVINY: POSTUP: Omáčka: Omáčka: Knedličky: • 500 g čerstvých jahôd • 40 g masla Pilos • 60 g medu Jahody očistíme a nakrájame na polovice. Naplníme nimi panvicu, pridáme maslo a med. Grilujeme v zatvorenom grile približne 10 minút, kým pustia štavu a uvaria sa na omáčku. Všetky suroviny spolu zmiešame a necháme aspoň 10 minút odstáť, aby krupica napučala. Potom z cesta pomocou dvoch lyžíc namočených do vody tvarujeme knedličky. Varíme ich v osolenej vriacej vode približne 7 minút. Knedličky: • 250 g hrudkovitého tvarohu Pilos Recept môžeme pripravit aj v klasickej panvici na varnej doske. tip! Servírovanie: • 1 vajce • 1 vanilínový cukor Belbake • 70 g krupice Belbake • štipka soli Castello Ešte teplé tvarohové knedličky servírujeme preliate omáčkou, posypané tvarohom a trochou cukru. Na záver dozdobíme Počas grilovania omáčku občas premiešame, aby sa nepripálila. polovicami jahôd a lístkami mäty. Servírovanie: • 250 g hrudkovitého tvarohu Pilos • 50 g kryštálového cukru Belbake 200 g čerstvých jahôd • čerstvá mäta PLATÍ OD 19. JÚLA DO 25. JÚLA máslo máslo 4kg PASTEROVANÉ SMETANY máslo máslo V49 NETTO Í Supercena PASTEROVANÉ SMETA RECEPTY už aj v relácii Vante KAŽDÝ PONDELOK o 20:15 na TV DOMA máslo má 250 g 139 S NAMI Maslo (1 kg 5,56) LIDL Ponuka tovaru plati od 19. 7. do 25.7. 2021 ale bo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorécie. Firma LIDL si vyhredzuje právo zmienvbaleniach a veriantoch ponúkaného tovaru. Odber możný lenvobvyklom množstve. REGIÓN SK- 29/2021

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy