Leták Lidl - 19.7.2021 - 25.7.2021 - str. 40 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 19.7.2021 - 25.7.2021 - str. 40 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 40 ... 44
Leták Lidl - 19.7.2021 - 25.7.2021 - Produkty v akcii - cesnak, avokádo, syr, morská soľ, cibuľky, cestoviny, čierne korenie, koreniny, pesto, olivový olej, olej, oriešky, mixér, bylinky. Strana 40.
1 ... 40 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 19.7.2021 do 25.7.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
kuchyna lidla.sk Martin Pyco Rausch DOMÁCE PESTO РОСЕТ РORCI: 4 ČAS PRÍPRAVY: 10 minút POTREBUJEME: sekací mixér SUROVINY: POSTUP: • lubovoľné cestoviny Combino podľa chuti • morská sol v mlynčeku Kania • olivový olej Primadonna 2 stredne velľké cukety Servírovanie: Cestoviny vložíme do vriacej osolenej vody s lyžicou oleja a varíme podľa návodu na obale, resp. do polomäkka. Cestoviny s domácim pestom môžeme servírovať s parmezánom, pokvapkané olejom a dochutené solou či čiernym korením. Cukety, cibulky, cesnak aj petržlenovú vňať nakrájame na menšie kusy a vložíme do mixéra. Pridáme aj citrónovú štavu, päť lyžíc olivového oleja, štipku mletého čierneho korenia a lyžicu soli. Všetko spolu čiastočne rozmixujeme. Z hrnca s variacimi sa cestovinami odoberieme 120 ml vriacej vody, ktorú pridámek surovinám v mixéri a rozmixujeme do hladka. Kombináciou týchto surovín získate pesto chutnej svetlozelenej farby, ktoré je ideálne ako lacná a rýchla tip! 2 lahôdkové cibulky • 1 strúčik cesnaku • 1 zväzok čerstvej petržlenovej vňate náhrada bazalkového či cesnakového pesta mimo sezóny. Pridajte do mixéra oblúbené bylinky, avokádo, orechy, čili alebo syr. Príprava vám zaberie menej času ako varenie cestovín. Cestoviny scedíme a zmiešame s pripravenou • 1 citrón zmesou. čierne korenie v mlynčeku Kania LIDL REGIÓN SK-29/2021 Ponuka to varu platí do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Cenysú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkamého tovaru. Odber možnýlen v obvyklom množstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy