Lidl leták - 9.8.2021 - 15.8.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 9.8.2021 - 15.8.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 35 ... 42
Leták Lidl - 9.8.2021 - 15.8.2021 - Produkty v akcii - cibuľa, fenikel, slivky, blumy, ringloty, šunka, syr, niva, soľ, morská soľ, čierne korenie, koreniny, tymian, olivový olej, olej, mandle, šťava, papierové utierky, lyžica, špáradla, kliešte, gril s pokrievkou. Strana 35.
1 ... 35 ... 42

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 9.8.2021 do 15.8.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 41 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 41. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
Marcel Ihnačák kuchyna lidla.sk PLNENÉ BRAVČOVÉ KAPSY LIDL SO SYROM A SUŠENOU ŠUNKOU sprichutou leta: РОСЕТ РORCIt: 2 ČAS PRÍPRAVY: 45 minút POTREBUJEME: potravinársku fóliu, tíčik na mäso, špáradlá, gril s pokrievkou, kuchynské papierové utierky, kliešte na obracanie SUROVINY: POSTUP: • 400 g bravčového Z mäsa odkrojíme dva tenké plátky, ktoré pod fóliou naklepeme. Potom ich osolíme, okoreníme a posypeme tymianom. Poukladáme na ne šunku, nivu a nasekané vnútorné jemné dve stonky zeleru. V mise zmiešame slivky nakrájané na menšie kúsky, fenikel na rezance, papričku zbavenú jadierok na jemno, červenú cibuľu na prúžky a jednu stonku zeleru na drobno. Pokvapkáme olejom, osolíme, okoreníme a dochutíme štavou z polovice citróna. Pridáme šalátové listy, mandle, bazalku a zlahka premiešame. stehna bez kosti • morská soľ v mlynčeku Kania • čierne korenie v mlynčeku Kania tip! Ak chceme použiť hrubšie stonky zeleru, tak ich najprv škrabkou ošúpeme. čerstvý tymian Kapsy pevne zabalíme a uzatvoríme špáradlami. Rošt rozpáleného grilu potrieme olejom a kapsy grilujeme v zatvorenom grile z oboch strán asi 8 minút dozlatohneda. Pred dokončením ich pokvapkáme olejom a štavou z polovice citróna. 4 plátky sušenej šunky Dulano Servírovanie: Z mäsa odstránime špáradlá a kapsy prekrojíme na polovicu. Servírujeme so slivkovým šalátom. Na záver môžeme pokvapkat olejom. • 100 g syra niva Slovenskô 3 stonky stonkového zeleru • olivový olej Primadonna • štava z 1 citróna 4 slivky/blumy/ringloty • 1 fenikel • 1 štiplavá paprička • 1 červená cibula • 1 hrsť šalátu mix • 1 lyžica mandľových blanšírovaných plátkov Belbake • 1 hrsť čerstvej bazalky GMO FREE EPOA CMO NIVA Niva 150 g od 150 pondelka do nedele 089 9. - 15. 8. (100 g=0,59) Ponuka tovaru plati od 9.8. do 15. 8. 2021a lebo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny si bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len vobvyklom množstve. 中) XXL

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy