Lidl leták - 9.8.2021 - 15.8.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 9.8.2021 - 15.8.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 36 ... 42
Leták Lidl - 9.8.2021 - 15.8.2021 - Produkty v akcii - pečivo, sladké pečivo, broskyne, Pilos, lístkové cesto, zmrzlina, tymian, bazalka, alkohol, panvica, gril s pokrievkou, bylinky. Strana 36.
1 ... 36 ... 42

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 9.8.2021 do 15.8.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 41 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 41. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
Veronika Bušová kuchyna ΤARTE ΤΑΤΙΝ LIDL lidla.sk S GRILOVANÝMI BROSKYŇAMI A VANILKOVOU ZMRZLINOU spríchutou leta POČET PORCIÍ: 8 ČAS PRÍPRAVY:1 hod. 10 min. POTREBUJEME: grilovaciu panvicu s priemerom cca 22 cm, naberačku na zmrzlinu, gril s pokrievkou, okrúhlu formu/ring s priemerom cca 24 cm SUROVINY: POSTUP: • 60 g masla Pilos • 80 g kryštálového Do panvice dáme polovicu masla nakrájaného na kocky, polovicu cukru a mletú škoricu. Umyté broskyne prepolíme a vykôstkujeme. Uložíme ich do panvice tesne vedľa seba reznou stranou nadol. Na rozpálenom zatvorenom grile ich takto karamelizujeme približne 5 minút. Potom necháme mierne vychladnúť. Broskyne potrieme zvyšným maslom a posypeme zvyšným cukrom. Prikryjeme ich cestom, ktoré povtláčame až ku okrajom panvice. Povrch poprepichujeme vidličkou a grilujeme v zatvorenom grile približne 15 - 20 minút. cukru Belbake ½ lyžičky mletej škorice Kania 4 - 5 broskýň • 1 lístkové cesto Chef Select & You Upečený koláč necháme najprv mierne vychladnúť a potom ho preklopíme na tanier. Medzitým lístkové cesto rozprestrieme a pomocou formy z neho vyrežeme kruh, ktorého priemer musí byť o trochu väčší ako je priemer panvice. Servírovanie: Servírovanie: • vanilková zmrzlina Bon Gelati • čerstvé bylinky (mäta/tymian/bazalka) Tarte Tatin servírujeme s kopčekom vanilkovej zmrzliny dozdobený čerstvými bylinkami. od pondelka do nedele 9.- 15. 8. BQN Gelati 11 PREMIUM ICE CREAM -25% Varte Plus BOURBON VANILLA RECEPTY už aj v relácii 199 149 KAŽDÝ PONDELOK o 20:15 na TV DOMA S NAMI Premium smotanová vanilková zmrzlina Podrobnosti o poruke (povodná cena pred zlavou, konečná cena pozave, platnost panuky, podrobnosti o výrobkoch a dalše) si dostupné priamovplidici Lidi Plas. Uvedená ponaka plati vylubne vpripade aktivádie prislušmého kupinu vaplikici LidI Plus, pritom kaktiváci prislušného kupinu musi dojst pred okamiham uplatnenia ponuky. Ponuka plati vobdobi, ako je toto uvedené v prislušnomkupóne alebo do vypredaria zisob. Chyby v tati nyhradené. Spoločnost Lidsivyhradzuje prévoznien v beleniach a variantoch ponukaného tovaru. Odber makný len vobvyklom minokstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy