Lidl leták - 2.9.2021 - 5.9.2021 - str. 12 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 2.9.2021 - 5.9.2021 - str. 12 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 12 ... 33
Leták Lidl - 2.9.2021 - 5.9.2021 - Produkty v akcii - dusená šunka, šunka, eidam, syr, mascarpone, mlieko, plnotučné mlieko, vajcia, zmrzlina, čokoláda, Prosecco, alkohol. Strana 12.
1 ... 12 ... 33

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 2.9.2021 do 5.9.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 32 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 32. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Prosecco

Máte radi šumivé víno a uprednostňujete ho ako váš obľúbený aperitív? Je vašim favoritom z kategórie alkoholických nápojov? No rozhodne nie ste jediní, čo pri jedle ako aj spoločenských stretnutiach uprednostňuje kvality šumivého vína a v takom prípade asi viete, že kráľom šumivých vín je Prosecco. To je dokonca označované talianskou garanciou kvality – DOCG. Špecifická je pre neho vôňa ovocia a svieža, povzbudzujúca chuť. Je to skrátka originál, čo robí z pitia vína príjemný a osviežujúci pôžitok, čím dokáže ozvláštniť každý moment.

Prosecco Frizzante a jeho výroba sa snaží minimalizovať obsah cukrov a kvasiniek (nepriateľov štíhlej línie). Príznačné pre jeho výrobu je naopak pridávanie oxidu uhličitému, kvôli čomu je toto víno také „bublinkové“, ako ho máte radi.

Prosecco Spumante má trochu odlišnú receptúru, pri ktorej sú naopak cukry a kvasinky vítané. Vyrába sa v tlakových nádobách, je perlivé a čo je dôležitý rozdiel oproti predchádzajúcemu typu, tak to je fakt, že Spumante si uchováva svoju perlivosť aj dlho po tom, ako otvoríte túto fľašu.

 
DARČEKOBRANIE JE SPÄŤ! VYBER SI svoje produkty ZADARMO i Plus fin CARRE CARRE Cin CARRE 16:55 fin. CARRE WHITE CHOCOLATE CARRE Darčekobranie Darčekobranie MILK CHOCOLATE ITH HAZELNUTS MILK MILK CHOCOLAT DARK CHOCOLATE WITH RAISINS ACHOCOLATE HAZELNUTS Viac informácií > soft&strong Mlieko 3,5% Floralys 100% cellulose AZAKIL MOZZARFIIA 10x10 POCKET TISSUES 60 € DARČEKOBRANIE! PODME NA TO E KARTA LIDL PLUS Dem Piles EIDAM VÝBEROVÁ DUSENA SUNKA 10 d 85% NitaDor kavy Repkuvy Zbieraj celý SEPTEMBER CERSTVE NGIA ČERSTVÉ 10 VAJCIA M 120 € Floralys 1. SKENUJ LIDL PLUS KARTU Dulano Salrction kitchen towels AEROCELL AAA SCHWARZWÄLDER SCHINKEN LONG LASTNO POWER 100N cellulose AA AEROCELL LONG LASTGOWER Cstelli Fremium a MASCARPONE ICE CREAM DOO Bx 2. DOSAHUJ CIELE 300 х 8x 200€ 3. VYBERAJ DARČEKY Alesto Cashew Nuts Za každý dosiahnutý ciel získaš kupón na 1 zo 4 produktov zadarmo. GRANA PAIMNT EXCLUSIVE PROSECCO ChigC 300-€ LIDL www.lidlplus.sk STIAHNUT NA TERAZ NA OBJAVITE V App Store Google Play AppGallery Plus 12 REGIÓN SK-55/2021 出 AEROCEL AEROCEL AEROCELI

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy