Lidl leták - 9.9.2021 - 12.9.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 9.9.2021 - 12.9.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 36 ... 44
Leták Lidl - 9.9.2021 - 12.9.2021 - Produkty v akcii - šalát, cesnak, fenikel, šampiňóny, hliva, kuriatka, Pilos, maslo, soľ, morská soľ, čierne korenie, koreniny, tymian, olivový olej, olej, šťava, alobal. Strana 36.
1 ... 36 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 9.9.2021 do 12.9.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Lidl
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Marcel Ihnačák kuchyna lidla.sk TEĽACÍ STEAK SO SLANINOU AS HUBAMI POČET PORCIÍ: 2 POTRE BUJEME: alobal, škrab ku ČAS PRÍPRAVY: 50 minút SUROVINY: POSTUP: Teľacie steaky: Teľacie steaky: Šalát: Slaninu a huby nakrájame na menšie kocky. Na rozohriatu panvicu s olejom položíme steaky, ochutime solou a korením, pridâme slaninu a spolu opekáme. Mäso kontrolujeme a pravidelne obraciame. Pridáme pripravené huby, cesnak nakrájaný na plátky a nasekaný čerstvý tymian. Premiešame a restujeme dozlatista. Pred dopečením pridáme na panvicu maslo, ešte raz osolíme a okoreníme, premiešame a dopekáme, kým sa maslo rozto pí. Odstavíme z plameňa a pokvapkáme citrónovou šťavou. Panvicu s mäsom prikryjeme alo balom a necháme ešte chvílu postáť. • 50 g údenej slaniny Piko k • 1 hrsť húb (biele a hnedé šampiňóny, kuriatka, hliva) Umytý a osušený fenikel nakrájame na tenké plátky a pokvapkáme citrónovou štavou. Zmiešame ho s listovým šalátom a nakrájanými sušenými paradajkami. Dochutíme olivovým olejom, citrónovou šťavou, soľou a čiernym ko rením. olivový olej Primadonna 2 telacie steaky • morská soľ Kania • čierne korenie Kania Servírovanie: • 2 strúčiky cesnaku Teľacie steaky s hubami a slaninou posypeme hoblinkami parmezánu a podávame so šalátom z mladých listov, feniklu a sušených paradajo k. čerstvý tymian •2 lyžice masla Pilos štava z 2 citróna 20 g parmezánu Lovilio Šalát: 2 fenikla štava z Va citróna 1 hrsť šalátu mix 50 g sušených paradajok Italiamo 500 g od štvrtka do nedele 9. – 12. 9. Supercena artebOMA RECEPTY 500 g balenie KAŽDÝ ONDELOK o 20:15 na TV DOMA už aj v relácit Biele 099 S NAMI šampiňóny chladené (kg=1,98) 34 REGIÓNSI -36/2021. Fonukatvaru platiod9.9 do 129.2021akbo do vypradaniazásob Chyby vtlariwyhrate n Ceny su bez de borácie. FirmalID Lsiyhradz ujz práo zmienvbaknechavariantoch po núkaného tovaru Odber možný lenvobykbm mmžstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy