Leták Lidl - 9.9.2021 - 12.9.2021 - str. 38 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 9.9.2021 - 12.9.2021 - str. 38 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 38 ... 44
Leták Lidl - 9.9.2021 - 12.9.2021 - Produkty v akcii - zázvor, hrušky, jablká, marhule, Pilos, jogurt, grécky jogurt, maslo, sušienky, kešu, pohár, panvica, strúhadlo, miska. Strana 38.
1 ... 38 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 9.9.2021 do 12.9.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Lidl
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
kuchyna lidla.sk Martin Pyco Rausch GRÉCKY JOGURT S HRUŠKAMI POČET PORCIÍ:4 ČAS PRÍPRAVY:40 minút POTREBUJEME: strúhadlo, sitko, 4 širšie poháre alebo dezertné misky SUROVINY: POSTUP: Širšie poháre alebo dezertné misky plníme striedavo vrstvou vychladnutých hrušiek a vrstvou hustého gréckeho jogurtu. Zopár kúskov hrušiek odložíme na záverečné zdobenie. Povrch naplnených pohárov zarovnáme a po lejeme vychladnutou a precedenou šťavou. Vložíme ich aspoň na hodinu do chladničky, kde ich aj nes kôr skladujeme. 4 hrušky Hrušky zbavené stopky a jadrovníka pokrájame na menšie kocky. V panvici rozto píme maslo a pridáme očistený a najemno nastrúhaný zázvor. Miešame pri miernej intenzite približne 3 minúty. Zázvorsa zohreje, zmäkne a uvolní do masla vôňu aj chut. Pridáme med a miešame dalšie 2 - 3 minúty, až kým sa celý základ zmení na zlatistú bublajúcu penu. 30 g mas la Pilos •40g čerstvého zázvoru 90 g medu • 1 lyžička mletej š korice Kania • 700 g gréckeho jogurtu Pilos 15 g kešu orechov Ales to Je dôležité vyvarovať sa príliš prudkému ohrievaniu. Základ posypeme škoricou, premiešame a ihned pridáme do panvice aj po krájané hrušky. Dôkladne všetko spolu zmiešame, prikryjeme pokrievkou a dus íme 10 20 minút podľa tvrdosti hrušiek. Necháme čias točne vychladnúť a potom scedíme cez sitko a necháme odtiect (štavu odložíme na neskôr). Servírovanie: Poháre servírujeme posypané mletými alebo strúhanými kešu orechmi a dozdobené kúskamni hrušiek. Na dno pohárov môžeme pridať aj rozdrvené sušienky a maslo môžeme nahradit kokosovým olejom. Namiesto hrušiek môžeme použiť aj broskyne, marhule či jablká. Podła typu ovocia prispôsobfme čas tepełnej úpravy. REGIÓN SK - 36/2021 Ponuka tovar u plari do vypradaniazásob.Chybyv tlačivyhradené Cenysúbezde korácie. Firma LIDLsivyhradzuje práo zmienvbaleniachavariantoch ponúkané ho tovaru. Odbermožný knvobyykbmm nožstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy