Lidl leták - 13.9.2021 - 19.9.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 13.9.2021 - 19.9.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 35 ... 44
Leták Lidl - 13.9.2021 - 19.9.2021 - Produkty v akcii - dusená šunka, šunka, Pilos, eidam, syr, Grana Padano, mascarpone, parmezán, mlieko, plnotučné mlieko, vajcia, zmrzlina, čokoláda, Prosecco, alkohol. Strana 35.
1 ... 35 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 13.9.2021 do 19.9.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Prosecco

Máte radi šumivé víno a uprednostňujete ho ako váš obľúbený aperitív? Je vašim favoritom z kategórie alkoholických nápojov? No rozhodne nie ste jediní, čo pri jedle ako aj spoločenských stretnutiach uprednostňuje kvality šumivého vína a v takom prípade asi viete, že kráľom šumivých vín je Prosecco. To je dokonca označované talianskou garanciou kvality – DOCG. Špecifická je pre neho vôňa ovocia a svieža, povzbudzujúca chuť. Je to skrátka originál, čo robí z pitia vína príjemný a osviežujúci pôžitok, čím dokáže ozvláštniť každý moment.

Prosecco Frizzante a jeho výroba sa snaží minimalizovať obsah cukrov a kvasiniek (nepriateľov štíhlej línie). Príznačné pre jeho výrobu je naopak pridávanie oxidu uhličitému, kvôli čomu je toto víno také „bublinkové“, ako ho máte radi.

Prosecco Spumante má trochu odlišnú receptúru, pri ktorej sú naopak cukry a kvasinky vítané. Vyrába sa v tlakových nádobách, je perlivé a čo je dôležitý rozdiel oproti predchádzajúcemu typu, tak to je fakt, že Spumante si uchováva svoju perlivosť aj dlho po tom, ako otvoríte túto fľašu.

 
DARČEKOBRANIE JE SPÄŤ! VYBER SI svoje produkty ZADARMO fin CARRE fin CARRE CARRE fin CARRE CARRE Plut 16:58 WHITE CHOCOLATE ILK CHOCOLATE TH HAINUTS TUs KCHOCOLAT WITH RAISINS CHOCOLATE HAZELNUTS MILK Darčekobranie Darčekobranie DARK CHOCOLATE soft&strong 100% cellulose Viac informácii > Mlieko 3,5% Floralys MVZALA MOZZARFIA 60€ 10x10 POCKET TISSUES DARČEKOBRANIE! PODME NA TO 2 KARTA LIDL PLUS Pilos EIDAM PKOP VÝBEROVÁ DUSENA SUNKA 85% NitaDor Repka Zbieraj celý SEPTEMBER CERSTVE VAICIA ČERSTVÉ VAJCIA 10 120 € platica Floralys 1. SKENUJ LIDL PLUS KARTU Dulano Selection kitchen towels AAA TRS AEROCELL LoNCLACING POWER SCHWARZWÄLDER SCHINKEN 100% cellulose AA 2 AEROCELL LDNO LASTING POWE MASCARPONE . ICE CREAM 8x 2. DOSAHUJ CIELE 300 x 200 € 3. VYBERAJ DARČEKY Alesto Cashew Nuts Za každý dosiahnutý cieľ získaš kupón na 1 zo 4 produktov zadarmo. Lovitio GRANA PADANO EXCLUSIVE PROSECCO 300€ LDL www.lidlplus.sk STAHNUT NA TERAZ NA OBIAVITE V App Store Google Play AppGallery Plus 38 REGIÓN SK - 37/2021 ATROCEL AEROCEL AEROCEL

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy