Lidl leták - 20.9.2021 - 26.9.2021 - str. 38 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 20.9.2021 - 26.9.2021 - str. 38 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 38 ... 44
Leták Lidl - 20.9.2021 - 26.9.2021 - Produkty v akcii - ciabatta, pečivo, slané pečivo, šalát, kuracie mäso, kuracie pečienky, Pilos, maslo, soľ, morská soľ, cibuľky, čierne korenie, koreniny, tymian, olivový olej, olej, oriešky, vlašské orechy, víno, alkohol, miska. Strana 38.
1 ... 38 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 20.9.2021 do 26.9.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Marcel Ihnačák kuchyna lidla.sk KURACIE PEČIENKY S HRUŠKAMIA ORECHMI РОСЕТ РORCIE: 4 ČAS PRÍPRAVY: 35 minút POTREBUJEME: panvicu SUROVINY: POSTUP: • 1 hrsť vlašských Na suchej panvici krátko orestujeme orechy. Opečené krajce zľahka potrieme strúčikom cesnaku. orechov Alesto Pečienky očistíme, prekrojíme a opekáme na rozohriatej panvici s olejom. Po chvíli pridáme na menšie kúsky nakrájané dve hrušky, na drobno nasekané tri strúčiky cesnaku a biele časti lahôdkovej cibuľky. Premiešame a restujeme do zlatista. V miske zmiešame umytý šalát, orestované podrvené orechy, nakrájanú čerstvú hrušku a nasekané zelené časti lahôdkovej cibuľky. Ochutíme olejom, solou, korením a citrónovou štavou. • 400 g kuracej pečene olivový olej Primadonna 3 hrušky 4 strúčiky cesnaku • 1 zväzok lahôdkovej cibulky • biele pečivo podľa chuti (ciabatta) Medzitým opečené orechy preložíme do misky a na panvicu nalejeme olej, na ktorom opečieme krajce pečiva. Servírovanie: • čerstvý tymian • 150 ml červeného suchého Orestované pečienky ochutíme tymianom, podlejeme vínom a chvílu povaríme, kým sa z neho odparí alkohol. Potom pridáme maslo, osolíme, okoreníme a stiahneme z ohňa. Na opečené krajce rozvrstvíme restované pečienky a prelejeme výpekom. Servírujeme s hruškovým šalátom. víno • 50 g masla Pilos • morská sol v mlynčeku Kania • čierne korenie v mlynčeku Kania • 50 g šalátu mix • štava z ½ citróna tip! Pečienky solíme až pred dovarením, aby nestvrdli. od Alesto pondelka do nedele Selection 20. - 26. 9. Walnuts urally: n Omega-3 Hatty Acids 200 g -33% Plus 2,99 RECEPTY už aj v relácii Varte Porpriox KAŽDÝ PONDELOK 799 19 S NAMI na TV DOMA Vlašské orechy (100 g-1,00) Podrobnosti o ponuke (povodná cena pred ziavou, komečmá cena po zlave, platnost ponuky, podrobmosti o výrobkoch a dalšie) sú dostupné priemo v eplikici Lidi Plus. Uvedené ponuka plati vyutne v pripade sktivécie prislu šného kupónu vaplikicii musi dójst pred okimihom uplatnemia ponuky. Pomuka plati v obdobl, iko je toto uvedené v prislušnom kupóne alebo do vypredanía zisob. Chyby v tlači vyhradené. Spolotniost Lidi sl vyhra dzuje právo zmien v balenifach a variantoch ponúkanéhotovaru. Odber možný len v dbvyklom mnoéstve. Plus,pričem k aktivéci prislušného kupónu REGIÓNSK- 33/2021

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy