Lidl leták - 27.9.2021 - 3.10.2021 - str. 30 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 27.9.2021 - 3.10.2021 - str. 30 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 30 ... 36
Leták Lidl - 27.9.2021 - 3.10.2021 - Produkty v akcii - paradajky, petržlenová vňať, zeler, liči, polievka, soľ, morská soľ, vývar, šošovica, pohánka, čierne korenie, koreniny, olivový olej, olej, hrniec, lyžica. Strana 30.
1 ... 30 ... 36

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 27.9.2021 do 3.10.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 35 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 35. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
Marcel Ihnačák LIDL kuchyna lidla.sk HOVÄDZIA POLIEVKA SO ŠOŠOVICOU РОСЕТ РORCIE: 6 -8 ČAS PRÍPRAVY: 4 hodiny POTREBUJEME: veľký kastról, sitko SUROVINY: POSTUP: hrnci s olejom. Ochutíme solou a korením. Ked je základ dozlatista opečený, pridáme lyžicu paradajkového pretlaku a krátko orestujeme. Potom prilejeme paradajky z konzervy, premiešame a zalejeme precedeným hovädzím vývarom. Prisypeme uvarenú šošovicu a chvílu povaríme. 500 g hovädzích rebier na polievku • 1 zväzok mrkvy • 2 cibule • 1 stonkový zeler Do kastróla s vlažnou vodou vložíme umyté rebrá a varíme. Postupne pridávame polovicu očistenej zeleniny (mrkvy, cibuľu, stonky zeleru) nakrájanej na väčšie kusy. Ochutíme novým a celým čiernym korením, bobkovými listami a solou. Varíme 3 - 4 hodiny, pokým nové korenie Kania mäso zmäkne. Ak chceme mať vývar číry, polievka nesmie vrieť. Vývar precedíme, mäso oberieme od kosti a nakrájame alebo natrháme na menšie kúsky. 3 bobkové listy Kania tip • celé čierne korenie Kania morská soľ v mlynčeku Kania • 150 g šošovice Campo Largo • 3 strúčiky cesnaku • olivový olej Primadonna čierne korenie v mlynčeku Kania • 1 lyžica paradajkového pretlaku Kania Šošovicu uvaríme podla návodu na obale do mäkka. Servírovanie: Zvyšnú očistenú zeleninu (mrkvy, cibulu, stonky zeleru, strúčiky cesnaku) nakrájame na malé kúsky a restujeme v rozohriatom Do hlbokého taniera naservírujeme porciu mäsa, ktorú zalejeme hovädzou polievkou. Dozdobíme natrhanou petržlenovou vňaťou. • 425 ml pikantných paradajok v konzerve • čerstvá petržlenová vňať od pondelka do nedele 27.9.- 3. 10. CAMPO LARGO LENTILS 500 g LIDL -30% Plus Recur 0.99 RECEPTY už aj v relácii Varte Porpriox KAŽDÝ PONDELOK о 20:15 na TV DOMA Šošovica/ červená šošovica/ pohánka 069 S NAMI (1 kg = 1,38) Podrobmosti o ponuke (póvodné cena pred zíavou, konečmá cena po zlave, platnost ponuky, podrobmosti o výrobkoch a delsie) sú dostupné priemo v apliici Lici Plus. Uvedené ponuka plati výlučne v pripade aktivécie prislušného kupónu v aplikácii Lidl Plus, pritom k aktivéci prislušnéhokupónu musi dojsť pred okimihơm uplatnenfa ponuky. Ponuka plati v obdobi, iko je toto uvedenié v prislušnom kupóne alebo do vypredanía zásob. Chybyv tlati vyhradent. Spodočnost Lidl si vyhradzuje přévo zmien v baleniach a variantóch ponúkanéhotovaru. Odber mažnýlen v dbvyklom mncéstve. REGIÓNSK - 39/2021

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy