Lidl leták - 27.9.2021 - 3.10.2021 - str. 31 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 27.9.2021 - 3.10.2021 - str. 31 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 31 ... 36
Leták Lidl - 27.9.2021 - 3.10.2021 - Produkty v akcii - slivky, Pilos, mlieko, metlička a lopatka, lyžica, robot, mixér. Strana 31.
1 ... 31 ... 36

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 27.9.2021 do 3.10.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 35 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 35. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Veronika Bušová kuchyna lidla.sk SLADKÁ OMELETA SO SLIVKAMI РОСЕТ РORCI: 2 POTREBUJEME: zapekaciu misu, mixér na šlahanie, sitko, panvicu s nelepivým povrchom sekací mixér, okrúhlu formu s vlnitým okrajom a vyberatelným dnom (priemer 22 cm), metličku, robot s nadstavcom metlička a lopatka ČAS PRÍPRAVY: 35 minút SUROVINY: POSTUP: Pečené slivky: a preosiatu múku s práškom do pečiva. Obe vaječné zmesi opatrne zmiešame, aby nestratili objem. Omeletu opekáme na miernom ohni na rozohriatej panvici s olejom z oboch strán do zlatista. Pečené slivky: Umyté slivky rozpolíme, zbavíme kôstky a reznou stranou hore uložíme do zapekacej misy. Na vrch poukladáme plátky citróna, posypeme štipkou škorice, zalejeme vínom a medom. Pečieme v rúre vyhriatej na 180 °C približne 15 minút do mäkka. Potom necháme vychladnút. 15 sliviek 1 citrón • štipka mletej škorice Kania • 50 ml červeného vína • 80 g medu Servírovanie: V jednej miske vyšlaháme žítky s polovicou cukru do hustej svetlej peny. V druhej miske vyšlaháme bielky so zvyšným cukrom a štipkou soli do tuha. Kžítkom ručne primiešame mlieko Čerstvo upečenú omeletu naplníme jogurtom a pečenými slivkami. Dozdobíme sekanými orechmi a cukrom. Omeleta: • 2 vajcia 30 g kryštálového cukru Belbake štipka soli Kania • 80 ml mlieka Pilos (3,5 %) 60 g hladkej múky Belbake •1 lyžica kypriaceho prášku do pečiva Belbake • 50 ml slnečnicového oleja Vita D'or Servírovanie: • 100 g jogurtu gréckeho typu Pilos 50 g vlašských orechov Alesto 50 g práškového cukru Belbake od pondelka do nedele 27.9.-3.10. 20 kusov 179 (1kus=0,09) Vajcia “M" Pornuka tovaru platí od 27. 9.do 3. 10. 2021 alebo do vypredania zásob.Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleníach a varlantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom množstve. REGIÓN SK - 39/2021

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy