Leták Lidl - 4.10.2021 - 10.10.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

Leták Lidl - 4.10.2021 - 10.10.2021 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 32 33 35
Leták Lidl - 4.10.2021 - 10.10.2021 - Produkty v akcii - pečivo, sladké pečivo, slivky, Pilos, mlieko, maslo, lievance, škorica mletá, škorica, olej, šťava, panvica, lyžica, mixér, dekorácie. Strana 35.
1 ... 32 33 35

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 4.10.2021 do 10.10.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 35 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 35. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Martin Pyco Rausch SLIVKOVÉ LIEVANCE S OMÁČKOU POČET PORCIÍ: 14 ČAS PRÍPRAVY: 30 minút SUROVINY: • 620 g sliviek • 1 stonka čerstvej bazalky • 1 stonka čerstvej mäty • šťava z ½ citróna • 100 g kryštálového cukru Belbake • 120 ml vody • 2 vajcia • 180 g hladkej múky Belbake • 1 lyžica kypriaceho prášku do pečiva Belbake • 50 ml mlieka Pilos • štipka soli Kania POTREBUJEME: sitko, sekací mixér, metličku, panvicu na lievance POSTUP: Odkôstkované slivky pokrájame nadrobno. Na prípravu cesta odložíme 240 g. Ostatné zmiešame v menšom hrnci s posekanými bylinkami, citrónovou šťavou, kryštálovým cukrom a vodou. Varíme približne 15 minút. Panvicu potrieme olejom alebo maslom a lievance opekáme 2 – 3 minúty z každej strany. Medzitým odložených 240 g sliviek rozmixujeme do hladka. Pridáme dva žĺtky a tekutú zmes pomaly zapracujeme do preosiatej múky s kypriacim práškom. Potom zriedime mliekom. Slivkové lievance polejeme horúcou alebo vychladnutou omáčkou, posypeme škoricou a môžeme doplniť aj medom, bylinkami, jogurtom či šľahačkou. Bielky so štipkou soli a práškovým cukrom vyšľaháme do tuhého snehu, ktorý nakoniec vmiešame do pripraveného cesta. Servírovanie: Slivky môžeme nahradiť aj ringlotami či nektárinkami. Cesto na lievance môžeme skladovať v chladničke aj do nasledujúceho dňa. Pred pečením podľa potreby pridáme sódu, mlieko alebo múku. • 1 lyžica práškového cukru Belbake • rastlinný olej Vita D´or alebo maslo Pilos (na potretie panvice) • mleté škorica Kania REGIÓN SK – 40/2021 Ponuka tovaru platí do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom množstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy