Lidl leták - 11.10.2021 - 17.10.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

Lidl leták - 11.10.2021 - 17.10.2021 - str. 36 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 36 ... 44
Leták Lidl - 11.10.2021 - 17.10.2021 - Produkty v akcii - lokše, jablká, kačica, kačacie mäso, Pilos, cukor, soľ, morská soľ, čierne korenie, koreniny, olivový olej, olej, šťava, dekorácie. Strana 36.
1 ... 36 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 11.10.2021 do 17.10.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
Kačica

S čím nič nepokazíte a väčšinu stravníkov milo prekvapíte? Čo sa podáva pri najrôznejších rodinných či iných stretnutiach alebo skrátka len tak, keď si chcete v nedeľu skvele pochutiť? Dáme vám indíciu - je to mäso, ku ktorému sa podáva knedľa a hodí sa k nemu aj pohár vína. Kačica je obľúbeným receptom pre bežné domácnosti, no tiež nechýba v menu, resp. v ponuke prvotriednych reštaurácií.

Na svete existuje niečo okolo sto druhov kačíc a tie sa chovajú buď na produkciu vajec alebo za účelom produkcie chutného mäsa. A ak vravíme o tom typickom chutnom mäsku, tak zvyčajne vravíme konkrétne o chove domestikovaných kačíc, z ktorých sa tento produkt pripravuje. Je to typické tmavé mäso a hoci si kačicu spájame skôr s tučnou a príležitostnou stravou, nie je taká nezdravá, ako si možno myslíte. Veď jej zloženie tvorí väčšinou voda a prospešné bielkoviny, čiže proteíny, ktoré majú v súčasnosti u ľudí, čo sa chcú stravovať diétne a zdravo, vysokú popularitu.

 
Marcel Ihnačák kuchyna lidla.sk PEČENÁ KAČKA S JABLKOVOU OMÁČKOU POČET PORCIÍ: 4 - 6 ČAS PRÍPRAVY: 2 hod. 15 min. POTREBUJEME: veľký plech SUROVINY: POSTUP: V stredne veľkom kastróle roztopíme 50 g masla. Potom prisypeme cukor a na miernom ohni rozpustíme. Pridáme nakrájané jablká, premiešame a varíme. Po chvíli pridáme zvyšných 50 g masla a zalejeme citrónovou štavou. Pod pokrievkou dusíme asi 30 minút, kým sa jablká rozvaria. Pečená kačka: Pečená kačka: • 1 celá kačka bez drobov Kačicu ideálne deň vopred osolíme a necháme ju odležať v chladničke. Na druhý deň ju preložíme na plech, okoreníme a do vnútra vložíme vetvičky tymianu. Kačku obložíme tymianom, cibulami nakrájanými na väčšie kusy, podlejeme vínom a vodou. Pečieme v rúre vyhriatej na 180 °C približne 1,5 - 2 hodiny. Kačku počas pečenia pravidelne polievame výpekom a podľa potreby prilejeme aj vodu, aby po upečení zostala štavnatá. • morská soľ v mlynčeku Kania čierne korenie v mlynčeku Kania • 1 hrsť čerstvého tymianu • 2 cibule • 200 ml bieleho suchého vína • 150 ml vody Servírovanie: Na rozohriatej suchej panvici ohrejeme lokše z obidvoch strán. Kačku naporciujeme na 4 - 6 porcií a očistíme od tymianu. Servírujeme spoločne s lokšami, jablkovou omáčkou a miešaným šalátom, ktorý pokvapkáme citrónovou štavou a olejom. Jablková omáčka: Jablková omáčka: • 500 g jabík • 100 g masla Pilos 2 lyžice trstinového cukru V približne v polovici času pečenia jablká ošúpeme, zbavíme jadrovníka a nakrájame na tenké plátky. Belbake štava z 2 citrónov Servírovanie: • 10 lokší • 2 hrste šalátu mix štava z ½ citróna • olivový olej Primadonna cena za kg -44% od pondelka do nedele 11. 10.-17. 10. Vaunte 4.29 RECEPTY už aj v relácii KAŽDÝ PONDELOK o 20:15 na TV DOMA 239 Kačica s drobmi S NAMI E chladené REGIÓNSK-41/2021 Ponuka tovaru plati od 11. 10. do 17.10. 2021 alebo dovypredania zásob. Chybyvtlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL sivytradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkanéhotovaru. Odber możný len v obvyklommnožstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy