Leták Lidl - 11.10.2021 - 17.10.2021 - str. 38 *

Leták Lidl - 11.10.2021 - 17.10.2021 - str. 38 *

1 ... 38 ... 44
Leták Lidl - 11.10.2021 - 17.10.2021 - Produkty v akcii - špenát, cibuľa, Pilos, syr, syr feta, soľ, morská soľ, čierne korenie, koreniny, olivový olej, olej, lyžica, papier na pečenie, mixér, ponorný mixér, dekorácie. Strana 38.
1 ... 38 ... 44

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 11.10.2021 do 17.10.2021 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 43 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Tento leták predajne Lidl ponúka zľavy na viac ako 536 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 43. Na aktuálnej strane nájdete akcie na špenát, cibuľa, pilos, syr, syr feta, soľ, morská soľ, však Lidl v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad tekvica hokkaido, tekvica, tekvicové pyré, pilos, nátierka, chlieb, pečivo, slané pečivo, slivková buchta, buchta. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
kuchyna lidla.sk Martin Pyco Rausch KRÉMOVÝ ŠPENÁT LIDL S PEČENÝMI ZEMIAKMI РОСЕТ РORCII: 2 ČAS PRÍPRAVY: 35 minút POTREBUJEME: veľký plech, papier na pečenie, ponorný mixér SUROVINY: POSTUP: K dusenému špenátu pridáme nadrvený syr feta, stiahneme z ohňa, premiešame a necháme ešte 5 minút pod pokrievkou postáť. • 3 zemiaky (530 g) • 1 lyžica strúhanky Belbake • 1 lyžica kukuričného škrobu • 1 lyžička mletej papriky Kania • olivový olej Primadonna • morská soľ v mlynčeku Kania • 1 cibula • 3 strúčiky cesnaku Ošúpané zemiaky nakrájame na malé kocky. Posypeme ich strúhankou, škrobom a mletou paprikou. Premiešame a rozmiestnime na plech vystlaný papierom na pečenie. Pečieme v rúre vyhriatej na 190 °C približne 20 minút. Potom pokropíme olejom, premiešame a vložíme ešte na 5 - 10 minút do rúry. Po dopečení ochutíme solou. Feta syr môžeme nahradiť bryndzou. tip! Nakoniec všetko spojíme ponorným mixérom. Špenát môžeme po rozmixovaní zriediť priliatím vody a krátko ešte povariť alebo zahustiť väčšou dávkou syra. Čas pečenia treba prispôsobiť velľkosti a odrode zemiakov. V hrnci na oleji opečieme nasekanú cibulu. Po 5 minútach ochutíme nakrájaným cesnakom a štipkou mletého korenia. Pridáme pokrájané listy špenátu a miešame, kým sa objem špenátu zredukuje približne na tretinu. Potom prikryjeme pokrievkou a dusíme 8 - 10 minút. tip! tip! čierne korenie v mlynčeku Kania Servírovanie: 320 g mladého špenátu Krémový špenát servírujeme vo forme hustejšieho prívarku s porciou zemiakov a opečeným alebo na mäkko uvareným vajíčkom. Dobre sa kombinuje aj s kyslou 140 g syra feta Pilos 2 vajcia smotanou. REGIÓN SK - 41/2021 Ponuka tovaru platí do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len vobvyklom množstve.

Lidl letáky

TOP letáky a katalógy