Lidl leták - 23.1.2023 - 29.1.2023 - str. 42 - NEPLATNÝ LETÁK *

42 / 43

Leták Lidl - 23.1.2023 - 29.1.2023 - Produkty v akcii - maslo, Rajo. Strana 42.
42 / 43

Prelistujte si tento leták obchodu Lidl platný od 23.1.2023 do 29.1.2023 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 42 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 42. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Lidl, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach Lidl

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
maslo, Rajo
Maslo - - Rajo  
2,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najobľúbenejšie produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
. Veronika Bušová JABLKOVÉ PITÉ S MAKOM POČET PORCIÍ: 12 ČAS PRÍPRAVY: 60 minút ČAS PEČENIA: 30 minút SUROVINY: na pečenie s rozmermi 25 x 21 cm POSTUP: Cesto: Cesto: Náplň: • 300 g hladkej múky Belbake Múku, maslo, soľ a prášok do pečiva vymiešame v robote s nadstavcom lopatka na mrveničku. Osladíme práškovým cukrom, pridáme vajce a lyžicu mlieka podľa potreby. Premiešame, aby sa hmoty spojili. Cesto rozdelíme na polovicu a rozvaľkáme ho do tvaru obdĺžnika. Formu priložíme na cesto, vyrežeme ho tak, aby sadlo do formy a pomocou valčeka ho preložíme do formy. Jemne povtláčame a poprepichujeme vidličkou, aby sa počas pečenia nevydúvalo. Cesto predpečieme v rúre vyhriatej na 180 °C približne 10 minút. Kým sa spodný korpus pečie, jablká ošúpeme, odstránime jadrovníky a nahrubo nastrúhame. • 180 g masla • štipka soli Kania • 1 lyžička kypriaceho prášku do pečiva Belbake • 80 g práškového cukru Belbake • 1 vajce • 1 lyžica mlieka Pilos (podľa potreby) Náplň: • 1 kg jabĺk Pridáme do nich citrónovú kôru a šťavu. Prisypeme mak, ktorý nasaje tekutinu. Náplň osladíme práškovým cukrom. Na predpečený korpus navrstvíme náplň a prikryjeme rozvaľkaným a vyrezaným cestom. Poprepichujeme vidličkou a potrieme žĺtkami zmiešanými so štipkou soli. Pečieme v rúre vyhriatej na 180 °C približne 30 minút. Upečený koláč necháme úplne vychladnúť, kým ho rozkrájame na menšie kúsky. • kôra z 1 citróna • šťava z 1 citróna • 150 g mletého maku Belbake • 100 g práškového cukru Belbake • Na potieranie: • 2 žĺtky • štipka soli Kania od pondelka do nedele 23. 1. – 29. 1. 250 g -40% na ekorácie. množstve. POTREBUJEME: robot s nadstavcom lopatka, valček, formu 3.99** 2 39 Rajo maslo (1 kg = 9,56) **Zľava určená z najnižšej bežnej predajnej ceny, t. j. mimo akciových cien, zistených na základe porovnania cien dňa 10. 1. 2023. Ponuka tovaru platí od 23. 1. do 29. 1. 2023 alebo do vypredania zásob. Chyby v tlači vyhradené. Ceny sú bez dekorácie. Firma LIDL si vyhradzuje právo zmien v baleniach a variantoch ponúkaného tovaru. Odber možný len v obvyklom množstve. REGIÓN SK – 4/2023

Ďalšie letáky Lidl

Najnovšie letáky