Billa - likér v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt likér plátné od 30.5.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na likér a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt likér za výhodnú cenu 6,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok likér chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Demänovka - likér rôzne druhy 0,7 l  
9,99 €
Billa
 
Billa
Baileys - Original likér  
14,99 €
Billa
 
Billa
Becherovka - Original bylinný likér 38 % 0,5 l  
6,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Likér - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
My Lady - likér vaječný 17 %, 0,5 l   NEPLATNÝ LETÁK
3,29 €
Billa
 
Billa
Baileys Original likér 17 - %, 0,7 l bežná cena 18,35   NEPLATNÝ LETÁK
12,99 €
Billa
 
Billa
Jagdfürst - bylinný likér 35 %, 0,7 l   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
Billa
 
Billa
Jagdfürst - bylinný likér 35 %, 0,7 l   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
Billa
 
Billa
Jagdfürst - bylinný likér   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt likér a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt likér ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt likér práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt likér v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, KON-RAD, Potraviny KORUNA, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Lobo, L-lyzín, liehomer, Logitech, lojová guľa, Londa, lopata na sneh, lopatka na posypovú soľ, lietadlo, ľanový olej. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Likér - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia