Billa - losos v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt losos plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na losos a ušetrite tak svoje peniaze.

 

Archívne letáky

 

Losos - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

Losos

Všade, kde sa chcete dočítať o zdravom stravovaní, padne určite minimálne raz odkaz na rybie mäso. Je všeobecne zdravé a veľmi chutné a medzi touto kategóriou mäsitých výrobkov sa najväčšej obľube teší  práve losos. Ten sa dá pripraviť na niekoľko spôsobov, mnohí konzumenti ho uprednostňujú napríklad „do chrumkava“, avšak jeho originálna chuť a univerzálne spôsoby prípravy nie sú jeho jedinou pozitívnou vlastnosťou.

Ako už odznelo - je zdravý a na tomto fakte hrá hlavnú úlohu najmä to, že tuky z lososa sú zdravé a vlastne pre človeka a jeho zdravotnú kondíciu v skutočnosti  veľmi prospešné. Sú to hlavne omega 3 mastné kyseliny. Tie majú pre naše zdravie hneď niekoľko pozitívnych prínosov - sú kvalitnou výživou mozgu, podporujú zdravý zrak a možno ste nevedeli, že dokážu aj zlepšiť náladu počas depresie. K najhlavnejším zdravotným benefitom omega 3 mastných kyselín sa ale radia tieto: znižujú krvný tlak, podporujú zdravý krvný obeh a takisto zabraňujú usádzaniu „zlého“ cholesterolu v cievach. Naopak zvyšujú hladinu „dobrého“ cholesterolu a celkovo sú tak výbornou prevenciou pred ochorením srdcovo-cievneho systému či infarktom.

Ako vidíte, omega 3 mastné kyseliny sú pre naše zdravie veľmi prospešné a bránia vzniku najčastejších civilizačných ochorení. A práve tieto sú bohatou zložkou chutného a zároveň zdravého lososa.

Navyše, mäso z lososa sa dá pripraviť na viacero spôsobov, čím sa s touto rybou spájajú aj mnohé zaujímavé recepty. Všetky rozhodne vymenovať nestihneme, v stručnosti si preto aspoň prezraďme, akými spôsobmi sa dá táto ryba pripraviť:

  • Vysmážaním, pečením, údením na grile a tiež pošírovaním - šetrná metóda, pri ktorej si ryba uchováva pôvodnú chuť a mnohé prospešné výživové látky.

Následne sa môžete inšpirovať aj pár známymi spôsobmi, ako ho servírovať:

  • So špenátom, pečenými zemiakmi, ryžovými rezancami, v kôprovej omáčke, či dokonca pekne zabeleného v cestíčku.
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt losos a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt losos ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt losos práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt losos v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, Metro, COOP Jednota, Môj obchod, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Lobo, L-lyzín, liehomer, Logitech, lojová guľa, Londa, lopata na sneh, lopatka na posypovú soľ, lietadlo, ľanový olej. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – losos

Najnovšie letáky