Billa - Magnesia v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Magnesia plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Magnesia a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Magnesia za výhodnú cenu 0,49 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok Magnesia chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Magnesia perlivá - neperlivá, jemne perlivá bežná cena 0,79 V akciovej ponuke aj Magnesia Red 1,5 l za 0,65 €/1 l = 0,433 € + záloh za fľašu 0,15 €*  
0,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Magnesia v letákoch Billa

 

Magnesia - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Magnesia a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Magnesia ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Magnesia práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Magnesia v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, Terno, Metro, Potraviny KORUNA, COOP Jednota, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Míša, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – Magnesia

Najnovšie letáky