Billa - marhule v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt marhule plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na marhule a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt marhule za výhodnú cenu 2,79 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok marhule chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Marhule voľné 1 kg - bežná cena 3,99  
2,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Marhule v letákoch Billa

 

Marhule - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt marhule a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt marhule ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt marhule práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt marhule v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Terno, KON-RAD, Kraj, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad, Majestic Tea. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – marhule

Najnovšie letáky