Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 23 *

23 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - hydratačný krém, krém, Palette, krém na ruky, rozjasňovač, sada štetcov, štetec, lícenka, bronzer, kozmetický štetec. Strana 23.
23 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na rozjasňovač, sada štetcov, Palette, hydratačný krém, štetec, lícenka, krém, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad make-up. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
Marionnaud A Majestic Winter MON CALENDRIER DE L'AVENT MY ADVENT CALENDAR maud MON SEL DE BAIN PARPOWE MY SCENTED BATH SALTS 1. MY FASHIONABLE CLU- TCH PALETTE 11 krémových a púdrových očných tieňov s obojstranným aplikátorom, rozjasňovač, 2 lícenky, mini štetec a zrka- dielko Ultra slávnostné balenie, ktoré dodá tohtoročným Vianociam trblietky a lesk. Pre všetkých, ktorí chcú byť trendy a sú radi v centre diania. _ 29 € 10 2 2. MY HAND BEAUTY POUCH Ultra hydratačný krém na ruky Skin Système Hydrate, podkla- dový a vrchný lak, krémový lak, perleťový lak, pilník na nechty Elegantná zamatová taštička poteší sama o sebe. A čo potom, ak ukrýva ošetrujúcu sadu pre dokonale hebké ruky a krásne nechty! _23 € 3. MY BREATHTAKING EYE BRUSHES štetec na očné viečka, štetec na tieňovanie a prechody, štetec na presnú aplikáciu, štetec na linky, zamatová toaletná taštička Sada štetcov na perfektné líčenie očí. Vykúzlite s nimi precízne kontúry aj úchvatné tieňovanie._19 € VIANOCE 2022 4. MY GORGEOUS COMPLEXION BRUSHES SET Štetec na púder, šikmý štetec na lícenku, štetec na make-up, štetec na rozjasňovač Základná sada profesionálnych štetcov, s ktorými zvládnete kompletný a bezchybný make- up (skoro) jedným ťahom. _ 24 € 5. MY WINTER BREEZE NAIL LACQUERS 2 krémové laky, 2 perleťové laky a 2 top-coat laky sa trbliet- kami Namalujte si nechty v zimných odtieňoch. Laky sú navyše ukryté v listovej kabelke, ktorá je ako stvorená na silvestrovskú párty. _ 23 € 6. MY RADIANT COMPLEXION PALETTE 2 bronzery, 3 lícenky, 3 rozjas- ňovače, zrkadlo, ochranný filter s vytlačeným návodom Rozjasňujúca paletka, ktorá sa postará o sviežu a žiarivú pleť nielen počas sviatkov. Navyše s priloženým tutoriálom, ktorý vás pri líčení povedie krok po kroku. _ 17 € 7. MY WONDERFUL MAKE-UP PALETTE 32 očných tieňov s obojstran- ným aplikátorom, 5 odtieňov bronzeru, lícenky a rozjasňova- ča, 7 farieb na pery, obojstran- ný štetec na pery, mini štetec na púder a zrkadlo Široká paleta odtieňov na tvár, pery a oči, s ktorou môžete každý deň zvoliť iný look. A zakaždým budete vyzerať úžasne. _ 16 € 8. MY SUMPTUOUS EYES PALETTE 16 očných tieňov s obojstran- ným štetcom a zrkadlo Paletka výrazných aj decent- ných tieňov pritiahne pohľady všetkých okolo. Pri líčení dajte priestor svojej kreativite. _ 17 € 9. MY PRESTIGIOUS EYES & FACE PALETTE 18 očných tieňov s obojstran- ným štetcom, rozjasňovač, lícenka, bronzer a zrkadlo Či už trávite sviatky pri rodin- nom krbe alebo na večierkoch, táto nežná paletka podčiarkne vašu krásu a ladí s každým outfitom. 18 € 10. MY SCENTED BATH SALTS Nie je nad horúci kúpeľ' po mra- zivom dni. Sol' do kúpeľa s jem- nou vôňou mandlí a okvetnými lístkami ruží vyčaruje wellness zážitok v každej vani. _ 5 € 23

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky