Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 25 *

25 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, parfum, toaletná voda, Hugo Boss, vôňa, parfumová voda, darčekové balenie. Strana 25.
25 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na parfum, toaletná voda, Hugo Boss, vôňa, sprchovací gél, parfumová voda, darčekové balenie, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad parfum, vôňa, sprchovací gél, parfumová voda, darčekové balenie. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
Keby ste si na Vianoce mali priat len jednu vec z Marionnaud, čo by to bolo? My v tom máme jasno. NAŠE TIPY PRE JEŽIŠKA BOSS Petr Hruška, operational ecommerce manager Central Europe ,,Táto vôňa ma nikdy neomrzí, takže ju mám stále pri sebe." i hand beautiful. LOVE LIVE GIVE BOSS BOTTLED EAU DE PARFUM ISSON HUGO BOSS: BOSS Bottled EDP 100ml + cestovné balenie a sprchový gél rovnakej vône SSOLE BOSS SEOR DOAN NODRO Svieža drevito-korenená parfumovaná voda v darčekovom sete, vďaka ktorému si môžete vôňu vziať všade so sebou a zahaliť sa do nej od hlavy až po päty. _ 118 € VIANOCE 2022 Soňa Krištofová, trade specialist CZ&SK „Vďaka tejto vôni sa cítim sebavedomo a dostávam nekonečne veľa komplimentov práci aj mimo nej." OSCAR DE LA RENTA: ALIBI Toaletná voda pre ženy s jemnými tónmi kvetín a sviežou vôňou man- darínky, očarí a zanechá pocit tajomnej ženskosti. Darčekový set obsahuje Alibi EDT (50 ml) a sprcho- vý gél (100 ml). _ 86,50 € * NIC 11110 alibi 25

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky