Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 28 *

28 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, balzam na pery, Lancôme, výživný krém, krém, krém denný, telové mlieko, krém na ruky, maskara, toaletná voda, Gucci, vôňa, Versace, parfumová voda. Strana 28.
28 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na balzam na pery, telové mlieko, toaletná voda, Gucci, maskara, Lancôme, vôňa, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad sérum, Palette, parfum, telové mlieko, make-up, Bvlgari, čistiaca pena, sérum, parfum, telové mlieko. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
28 12 TIP 11 Giracci Beauly Wishes VERSACE Skin Système: GUCCI beauty HIBURGER Povred Skin Systeme: Hydrate Prings Pre ženy, ktoré nemajú rady intenzívne parfumy a nenosia na sebe žiadne signifikantné vône, zvolte skôr ľahšiu toaletnú vodu. Manad 11. MARIONNAUD: MY WINTER CARE ROUTINE Marionnaud MA ROUTINE DE SOIN HIVERNALE MY WINTER CARE ROUTINE Denný krém (50 ml), krém na ruky (30 ml), balzam na pery a kozmetická čelenka LANG VERSACE G₁ V zime je hydratácia absolútna nevyhnutnost. Set obsahuje výživný krém, balzam na pery, krém na ruky v limitovanej vianočnej edícii a čelenku. 29,99 € 14 VERSACE Pre ňu 13 IDOLE MARIONNALE M 12. GUCCI: FLORA GORGEOUS GARDENIA Flora Gorgeous Gardenia EDP (50 ml) a EDP mini (XX ml) Rozmarná sladká vôňa ako z fantasy príbehu, plná kvetov a výrazných ovocných tónov. Aj v pochmúrnom počasí navodí hravú náladu a chuť sa len tak smiať. _ 111 € 13. LANCÔME: IDÔLE Idôle EDP (50 ml), telové mlieko (50 ml) a mini maskara Pre všetky ženy, ktoré snívajú vo veľkom. Táto vôňa pri- náša čistú chyprovú vôňu s tónmi ruže a jazmínového kvetu. A maskaru do kabelky k tomu, ako nedoceniteľný detail. _98 € 14. VERSACE: BRIGHT CRYSTAL Bright Crystal EDT (50 ml), sprchový gél (50 ml) a telo- vé mlieko (50 ml) Fascinujúca rozkošná vôňa je určená žene Versace, silnej a sebavedomej, ale zároveň žensky zmyselnej a okúzľujucej kráske. _79 €

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky