Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 33 *

33 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, Calvin Klein, Dior, Dunhill, parfum, toaletná voda, vôňa, Giorgio Armani, parfumová voda. Strana 33.
33 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Calvin Klein, Dior, Dunhill, parfum, toaletná voda, vôňa, Giorgio Armani, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad dezodorant, toaletná voda, Hugo Boss, kondicionér, vôňa, dezodorant, toaletná voda, vôňa, Versace, sprchovací gél. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
* 6 25 GIVENCHY GP EXKLUZÍVNE V MARIONNAUD GENTLEMAN 8 A dunhill DRIVEN 7. DIOR: SAUVAGE R M NOUNCE GIORGIO ARMANI GIO LER, DR./HOWLA 10 DRIVEN 7 SAUVAGE 6. GIVENCHY: GENTLEMAN GENTLEMAN EDP (100 ml) a cestovný sprej (12,5 ml) Neodolateľne príťažlivý, Gentleman Eau de Parfum je zmyselnou kombináciou kosatca, levandule, čiernej vanilky, exotického pačuli a štipľavého korenia. Dokonalá elegancia pre moderného muža. Vianočný balíček poteší navyše cestovnou verziou Gentleman Eau de Parfum. _ 127 € Dior Elixir EDP (60 ml) vrátane refill náplne (300 ml) Jedinečná a extrémne koncentrovaná vôňa rozpútava tóny grapefruitu, korenia, levandule a zmyselných drevín. Ikonická sviežosť Sauvage je tu ešte viac pohlcujúca. 60 ml EDP / 157,5 €, refill 300 ml / 205,5 € 8. GIORGIO ARMANI: ACQUA DI GIÒ Acqua di Giò (50 ml) EDT, sprchový gel (75 ml) a balzam po holení (75 ml) Intenzívne maskulinna vôňa sa otvára vlnou korenia a citrusových tónov, v jej srdci zaznieva pelargónia, šalvia a rozmarín, na čo sa ku konci uvoľňuje charakteristická vôňa pačuli a kadidla. 75,5 € WANA SAUVAGE EAU DE PARFUM Dior TIP DEFY Citrusovo svieže vône sú vhodnejšie pre mladších alebo športovo založených mužov. Kvetinové vône s drevitými tónmi potešia romantické typy. Ťažšie korenisté vône pánov, ktorí majú radi nočný život. SK 9 VIANOCE 2022 CARVINISIN DEFY Calvin Klein DEFY A DEFY 11 MILLION 9. CALVIN KLEIN: DEFY EDT (50 ml) a sprchový gél (100 ml) Nová vôňa vo flakóne s ikonicky džínsovým dizajnom pre štýlových mužov. Otvára sa návykovými citrusmi a levanduľou, v srdci vyniká zemitý vetiver a zvodný ambrový základ. _ 66 € 10. DUNHILL: DRIVEN BLUE Driven Blue EDT (100 ml), cestovná EDT (15 ml) a sprchový gél (90 ml) Vôňa s tónmi šalvie a zeleného jablka vyzdvihne mužnosť svojho nositeľa. Dizajn flakónu je inšpirovaný vášňou pre automobily a nadväzuje na motoristické dedičstvo značky. _ 91 € 11. PACO RABANNE: 1 MILLION 1 Million EDT (100 ml) a sprchový gél (150 ml) Vôňa spájajúca luxus a aktívnym životným štýlom. Nezameniteľná kompozícia mandarínky a mäty s omamnou škoricou a ružou pokračuje až k ambre a mužnej koži. _ 85 € → 33

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky