Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 37 *

37 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - Lancôme, odličovač, Palette, ceruzka, rozjasňovač, rúž, make-up, maskara, ceruzka na oči, bronzer, adventný kalendár. Strana 37.
37 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na ceruzka, rozjasňovač, rúž, Palette, make-up, maskara, Lancôme, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad parfum, Lancôme, parfumová voda, Disney, Palette, šampón, lícenka, L'adové královstvo. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
OHROMUJÚCI LOOK OD RÁNA DO NOCI Trendy odtiene, prirodzená textúra, luxusná výdrž. Nech už sa líčite na akúkoľvek príležitosť, tieto beauty novinky rozhodne musíte mať! MARIONNAL M 1 Marionnaud 2 1. MARIONNAUD: MY FAIRY VANITY CASE: 2. MARIONNAUD: MY MULTI-LOOK BEAUTY BOX 24 očných tieňov, mini ceruzka na oči, matný rúž, zrkadlo a prázd na paletka na cesty Už sa nemusíte rozhodovať medzi denným či večerným make-upom. Tento nápaditý set obsahuje všetko, čo potrebujete na decentné aj výrazné líčenie očí a pier. _ 32 € M 3. GA-DE: GLOW FX PALETTE Trio paletka s bronzerom, lícenkou a rozjasňovačom s jojobovým olejom a hodvábnou textúrou pre bezchybný look v jedinom kroku. _ 34 € VIANOCE 2022 Pre ... 3 EXKLUZÍVNE V MARIONNAUD 10 B 48 krémových aj púdrových očných tieňov, 2 lícenky, rozjasňovač, bronzer, 3 púdre na obočie, 4 krémové rúže, 3 mini ceruzky na oči, lesk, matný rúž, 4 aplikátory a zrkadlo Nádherne rozmanitý set, v ktorom nájdete všetko pre očarujúci make-up snov ako od profi vizážistu. _ 59 € Regione ANCOME 5 4. YVES SAINT LAURENT: LUXUSNÝ SET NA OHROMUJÚCE OČI Mascara Volume Effect Faux Cils (7,5 ml), ceruzka Dessin Du Regard a Top Secrets Expert Makeup Remover (125 ml) Ikonická maskara Mascara Volume Effect Faux Cils so vzácnymi vyživujúcimi zložkami pre šokujúcu dĺžku a silné mihalnice, inovatívna ceruzka na oči Dessin Du Regard na precízne dlhotrvajúce linky a neprekonateľne jemný dvojfázový odličovač Top Secrets Expert Makeup Remover. 42 € 5. LANCÔME ADVENTNÝ KALENDÁR Toto je luxusný adventný kalendár plný krásy. Skrátte si čakanie na Vianoce a urobte si toto obdobie výnimočné a vzrušujúce. Adventný kalendár 2022 v sebe ukrýva to najlepšie z dekoratívnej kozmetiky, starostlivosti o pleť a vôní značky Lancôme. _147 € 37

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky