Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 6 *

6 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - Lancôme, odličovač, púder, rozjasňovač, rúž, make-up, maskara, Burberry. Strana 6.
6 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Burberry, púder, rozjasňovač, rúž, make-up, maskara, Lancôme, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad toaletná voda, Burberry, Dior, púder, parfum, Chanel. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
6 Vo svete plnom neuveriteľných udalostí je ešte dôležitejšie uveriť samému sebe svojej intuícii, svojim emóciám, svojmu ja. Vybrali sme pre vás top novinky, ktoré podčiarknu vašu prirodzenosť a nechajú vás zažiariť. Koniec zahaľovania, táto sezóna odkryje to najlepšie z vás! MRAZIVO PRIRODZENÁ KRÁSA SA BURBERRY HERO 1. YVES SAINT LAURENT: ROUGE PUR COUTURE THE BOLD Couture rúž s odvážne intenzív- nou farbou a bezprostredným trojrozmerným leskom, ktorá vydrží celú noc a na perách ju pritom sotva ucítite. Stačí tenká vrstva na dokonale efektný look. _ 46€ EXKLUZÍVNE V MARIONNAUD GA-DE WAVELASH CURLING AND DEFINITION MASCARA 2. GA-DE: GLOW FX HIGHLIGHTER POWDER Rozjasňujúci púder s hodvábne ľahkou textúrou a perlami, ktoré zachytávajú a odrážajú svetlo pre prirodzene žiarivý finiš. Oše- trujúci jojobový olej navyše chrá- ni a zjemňuje pleť. Samozrej- mosťou je kompaktná veľkosť so zrkadielkom, aby ste ho mohli mať stále po ruke. _ 29 € 3 LANCÔME PARIS BI-FACIL CLEAN & CARE DEQALLANT YEUR INSTANTANE NOURANT &APASANT NOURISHING&SOOTHING NYE MAKEUP REMOVER e 125 ml 4.2 FL.OZ. EXKLUZÍVNE V MARIONNAUD 3. LANCÔME: BI-FACIL CLEAN&CARE Šetrný odličovač očí s 95% zložiek prírodného pôvodu oka- mžite a bez námahy dokonale odstráni dokonca aj vodoodolný očný make-up. Zároveň vyživuje a upokojuje, preto sa hodí aj na tú najjemnejšiu pokožku a citlivé oči._ 125ml / 40 €

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky