Marionnaud leták platný v decembri 2022 - str. 54 *

54 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, telové mlieko, parfum, vôňa, Giorgio Armani, parfumová voda. Strana 54.
54 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na parfum, telové mlieko, vôňa, Giorgio Armani, sprchovací gél, parfumová voda, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad vôňa, rúž, parfum, make-up, maskara. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
IKONICKÉ VÔNE VO VIANOČNÝCH SETOCH Tento luxusný darček si možno radi necháte pre seba. Nechajte sa zahaliť od hlavy po päty svojou obľúbenou vôňou od Armani. GIORGIO ARMANI CODE Veľmi osobitá vôňa pre skutočných mužov, ktorí ocenia dobrý štýl. Vysoko korenená svieža vôňa dokonale pod- čiarkne osobnosť jej nositeľa. Spojenie mandarínky a anízu uchváti v prvom momente. Následne ich dopĺňa kom- pozícia ruže a kvet olivovníka. V zákla- de sa mieša cédrové drevo, pižmo a se- mená tonky. VIANOČNÝ SET: Pánska vôňa Code (50 ml), sprchový gél (75 ml) a balzam po holení (75ml) 81,5 € A ARMANI code RI A ARMEINE M A GIORGIO ARMANI MY WAY GIORGIO ARMANI SÌ Luxusná dámska vôňa vzdávajúca hold modernej žen- skosti, prirodzenej kráse a pocitu slobody. Ukrýva v sebe nehu, emócie, zmyselnosť, bezstarostnosť aj nezávis- losť. Vrchné tóny ríbezlí odhaľujú podmanivé kvetino- vé tóny frézie a ruže, ktoré v základe dopĺňajú vanilka a pačuli. VIANOČNÝ SET: Dámska vôňa Si Eau de Parfum (50 ml), telové mlieko (75 ml) a sprchový gél (75 ml) 105 € NOORNER GIO Si Si MY WAY ACQUA DI GIO GIORGIO ARMANI PROFONDO MY WAY Vôňa objavovania pre ženu, ktorá má otvorenú myseľ, je zvedavá, pripravená rozširovať svoje obzory a zažívať zmysluplné okamihy po celom svete. Udržateľne získa- vaným ingredienciám dominuje svieži bergamot a po- marančový kvet, srdce vône je pretkané tónmi tuberózy a jazmínu a základ rozohráva cédrové drevo, vanilka a bie- le pižmo. VIANOČNÝ SET: Dámska vôňa My Way (30 ml), telové mlieko (75ml) a sprchový gél (75ml) 103 € MY WAY ACQUA DI GIÒ PROFONDO Si Intenzívna interpretácia vône Acqua di Gio stvárňuje moder- ného slobodomyseľného muža, ktorý sa nebojí ponoriť do hl- bín svojej duše. Prebudte svoje zmysly so zelenou mandarín- kou a bergamotom doplnenými o morské tóny. Rozmarín, levan- dula a cypriš v srdci vône pripo- mínajú prvý nádych po vynorení. V základe vône potom nadväzujú drevité tóny pačuli, pižma a mor- ských tónov. GIORGIO ARMANI VIANOČNÝ SET: Pánska vôňa Acqua di Gió Profondo (40 ml), jej cestovná verzia (15 ml) a sprchový gél (75ml) 85 € SÌ Sì Si PASSIONE Vôňa oslavujúca kontrast medzi l'ah- kosťou kvetov a intenzitou skutočnej vášne. Ikonický podpis Sí, čierne rí- bezle, je tentoraz doplnený o kveti- nové srdce z dvoch druhov jazmínu a esencie z pačuli a vanilky, ktoré tvo- ria záver vône. VIANOČNÝ SET: Dámska vôňa Si Passio- ne Intense (30 ml), jej miniatúra (7ml) a te- lové mlieko (75ml) 116 € NAJŠTÝLOVEJŠÍ DARČEK: VŠETKY VIANOČNÉ SETY DOSTANETE V LUXUSNOM SVIATOČNOM BALENÍ. DOPRAJTE SVOJIM BLÍZKYM EŠTE KÚZELNEJŠÍ ZÁŽITOK!

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky