Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 66 *

66 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, Essence, telové mlieko, Burberry, Bvlgari, Chloé, Gucci, Versace, parfumová voda, Moschino, Karl Lagerfeld. Strana 66.
66 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Burberry, Bvlgari, Chloé, telové mlieko, Gucci, Versace, sprchovací gél, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad parfum, toaletná voda, Lanvin, Burberry, Calvin Klein, Dior, parfum, Chloé. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
66 4 1 MOSCHINO MONTBLANC 9 Chloé 2 MONT BLANC MASSY BYLOARE 12 7 10 TAILLACHFELD 5 13 NO LIMITE PHILIPP PLEIN we BURBERRY HERO COACH 11 3 NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ Práve teraz je správny čas vyraziť na nákupy - k vybraným produktom od nás získate štýlové a voňavé darčeky. Necháte si ich pre seba alebo ich pribalíte pod stromček? Ponuka všetkých darčekov platí od 1. 11. 2022 do vyčerpania zásob. COACH 23 DARČEKY PRE VÁS GUCCI JNY CHOO JIMMY CHOO LANG-YLANG 8 Unwind NAIF the very d candic c 14 15 1. MOSCHINO K nákupu vône značky Moschino (50ml a viac) získate ako darček kozmetickú taštičku. 2. VERSACE K nákupu pánskych vôní značky Versace (50 ml a viac) získate ako darček ľadvinku. K nákupu dámskych vôní značky Versace (50 ml a viac) získate ako darček dámsku kabelku. 3. JIMMY CHOO K nákupu pánskych vôní Jimmy Choo (50ml a viac) ako darček kozmetická taštička s miniatúrou vône Urban Hero. 4. BVLGARI K nákupu pánskych vôní získate ako darček miniatúru vône Man Terrae Essence EdP 15 ml. K nákupu dámskych vôní získate ako darček dámsku kozmetickú taštičku. 5. COACH K nákupu dámskych vôní značky Coach (50 ml a viac) získate ako darček macka. K nákupu pánskych vôní značky Coach (60 ml a viac) získate ako darček cestovný kit Man Blue. 6. MONTBLANC K nákupu pánskych vôní značky Montblanc (50 ml a viac) získate ako darček skladací dáždnik. K nákupu dámskych vôní značky Montblanc (50 ml a viac) získate ako darček telové mlieko Signature. 7. PHILLIP PLEIN K nákupu produktov značky Philipp Plein nad 50 € získate ako darček sprchovací gél No Limits 50 ml. 8. GIVENCHY K nákupu akejkoľvek vône z línie Givenchy L'Interdit dostanete ako darček kozmetickú taštičku Givenchy s luxusným rúžom. 9. BOUCHERON Pánska toaletná taštička k nákupu pánskej vône značky Boucheron (50ml a viac). 10. KARL LAGERFELD Plátená taška k nákupu vôní značky Karl Lagerfeld (45 ml a viac). 11. NAIF Za nákup prírodnej detskej kozmetiky NAÏF nad 20 € získate relaxačnú vonnú sviečku ako darček.

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky