Marionnaud leták platný v decembri 2022 - str. 67 *

67 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sprchovací gél, Lancôme, krém na ruky, Burberry, Calvin Klein, Dior, parfum, Chloé, Hugo Boss, Gucci, Giorgio Armani, parfumová voda. Strana 67.
67 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Burberry, Calvin Klein, Dior, parfum, Chloé, Hugo Boss, Gucci, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Burberry, Bvlgari, Chloé, telové mlieko, Gucci, parfum, Trussardi, parfumová voda. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
12. CHLOÉ Mini taštička k nákupu akejkoľvek vône značky Chloé (50 ml a viac). 13. BURBERRY K nákupu akejkoľvek vône značky Burberry (50 ml a viac) získate ako darček Burberry Hero EdP Mini. 14. GUCCI K nákupu akejkoľvek vône značky Gucci (50 ml a viac) získate ako darček masku na spanie a taštičku. 15. MARC JACOBS Kabelka k nákupu akejkoľvek vône značky Marc Jacobs (50 ml a viac). 16. CALVIN KLEIN Sprchový gél Defy 100ml k nákupu akejkoľvek vône značky Calvin Klein (50 ml a viac). 17. HUGO BOSS K nákupu akejkoľvek vône značky Hugo Boss (50 ml alebo viac) získate ako darček cestovnú tašku. 18. BOTTEGA VENETA Miniatúra vône Bottega Veneta Illusione k nákupu akejkoľvek vône značky Bottega Veneta (50 ml a viac). 19. HELENA RUBINSTEIN K nákupu produktov značky Helena Rubinstein nad 100 € získate ako darček luxusnú kozmetickú taštičku a mini Replasty Day Cream 5ml. 20. TIFFANY & CO. K nákupu akejkoľvek vône značky Tiffany & Co. (50 ml a viac) získate ako darček miniatúru vône Tiffany Intense. 21. NARCISO RODRIGUEZ K nákupu dámskej vône značky Narciso Rodriguez (50 ml a viac) získate ako darček miniatúru vône Narciso Ambrée 10 ml. 26 0 LANCOME 22. ISSEY MIYAKE K nákupu dámskej vône značky Issey Miyake (50 ml a viac) získate ako darček krém na ruky vône Drop D'Issey 75 ml. K nákupu pánskej vône značky Issey Miyake získate ako darček kozmetickú tašku na cesty. 23. SHISEIDO K nákupu dvoch produktov značky SHISEIDO získate ako darček kozmetickú taštičku a miniatúru luxusného krému na oči a pery Future Solution LX. 24. ARMANI K nákupu akejkoľvek vône v minimálnej veľkosti 50 ml získate ako darček cestovnú verziu Sí EDP (15 ml). 25. YVES SAINT LAURENT Cestovná verzia matného rúžu Tatouage Velvet Cream a kožená kozmetická taštička k nákupu produktov značky Yves Saint Laurent nad 80 €. 26. LANCÔME K nákupu produktov značky Lancôme nad 79 € získate ako darček plátennú tašku značky Lancôme. 27. DIOR Získajte miniatúru vône z ikonického radu J'adore pri nákupe značky DIOR nad 100 €. Ponuka platí iba online. 23 SHISEIDO FUTURE SOLUTION LA 27 16 17 CALVIN KLEIN DEFY 18 BOTTEGA VENETA KLUBIONE 20 24 ين e de parfum GIORGIO ARMANI 21 DARČEKY SÚ DOSTUPNÉ EXKLUZÍVNE PRE NOVÝCH A SÚČASNÝCH ČLENOV VERNOSTNÉHO PROGRAMU MARIONNAUD PRIVILEGE FOR YOU BOSS 19 HELENAXHINSTEIN Re-PLASTY 22 1852 25 Tieto darčeky nie sú súčasťou stáleho sortimentu a ich ponuka sa môže vo vybraných parfumériách líšiť. FOTO: Archív firiem. 67

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky