Marionnaud leták platný v novembri 2022 - str. 10 *

10 / 77

Leták Marionnaud - Produkty v akcii - sérum, krém, krém denný, púder, korekčná tyčinka, make-up, toaletná voda, parfumová voda. Strana 10.
10 / 77

Prelistujte si tento leták obchodu Marionnaud platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 76 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Drogérie a parfumérie. Tento leták predajne Marionnaud ponúka zľavy na viac ako 319 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 76. Na aktuálnej strane nájdete akcie na púder, sérum, toaletná voda, korekčná tyčinka, make-up, krém, krém denný, však Marionnaud v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Dior, rúž, parfum, Chloé, make-up, vôňa. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Marionnaud, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Marionnaud

Produkty v tomto letáku

 
 
10 MUST HAVE → Tento rok definitívne odzvonilo retušiam a filtrom. Stále ale môžete vyzerať bezchybne - tak, ako ste. Pripravte sa na novú éru osobitej dokonalosti! MA KE UP EXKLUZÍVNE V MARIONNAUD FACTORY MA KE UP FACTORY Eye Brow Foxing Go 5 HR PRODIGY CELLGLOW L'INTERDIT GIVENCHY NAJEFEKTÍVNEJŠÍ PRODUKT? TEN, KTORÝ S VÁMI SPLYNIE DOKONALOSŤ BEZ ILUZIÍ MARION TE M BY AUD 3 Skin Système: Men TERRE PRE DHERMES MARIONNAL M FORTIFY Crème anti-rides/Visage- Tous types de peaux Anti-wrinkle Cream/Face- All skin types Marionnaud Skin Système: Balance enhancing t p Larionnaud 1. MAKE UP FACTORY: EYE BROW POWDER & FIXING GEL Púder intenzívne zvýrazňuje farbu obočia hned' pri prvom použití. Fixačný gél tvaruje a definuje obočie, zvýrazňuje jeho prirodzený vzhľad a vyživuje ho. Púder na obočie _ 14 € Fixačný gél na obočie _ 15 € 2. GIVENCHY: L'INTERDIT Osviežujúca lahká verzia ener- gického a zmyselného parfumu prekvapí svojou éterickosťou. Svieže a iskrivé tóny neroli sa snúbia s jemnými pomarančovými lístkami a postupne prechádzajú do intenzívnych akcentov medu a indolu, ktoré vôňu zahaľujú do tajomna. 50ml EDT / 92€ 3. SISLEY: STYLO CORRECT Ošetrujúci tónovaný korektor účinne zakrýva nedokonalosti a zá- roveň postupne minimalizuje ich výskyt. Zatočí s fádnym nádychom, pupienkami, tmavými kruhmi pod očami, pigmentovými škvrnami aj jemnými vráskami. Ľahká textúra je na pleti takmer nepostreh- nuteľná, pero navyše umožňuje precíznu aplikáciu a prirodzené rozotretie.53 € 4. TERRE D'HERMÈS: EAU GIVRÉE Životodarná príroda rozohráva energickú vôňu ako stelesnenie večnej sviežosti. Ostro svieži citrón, borievky a timutské korenie plynulo prechádzajú do ľadovo ele- gantných minerálnych a drevitých tónov. Konflikt živlov akoby vytvá- ral dokonalú harmóniu s veľkým H, ktoré nájdete na dne flakónu. 50 ml EDP /90 € 5. HELENA RUBINSTEIN: PRODIGY CELLGLOW Koncentrát proti vráskam s anti-age účinkami kmeňových buniek z plesnivca alpského intenzívne revitalizuje suchú mdlú pleť a zanecháva ju mladistvo rozžiarenú. Okamžite a dlhodobo redukuje viditeľné známky starnutia a zaisťuje pleti plnší vzhľad. 50 ml / 306 € 6. MARIONNAUD MEN: ANTI-WRINKLE CREAM Denný krém pre mužov s pohodl- nou textúrou a rýchlym vstreba- ním bez lepkavého pocitu. Pleť je už po prvej aplikácii hydratovaná a jemnejšia, krém pomáha docieliť pevnejšiu pleť a redukuje vrásky. _50 ml / 15 € 7. MARIONNAUD SKIN CARE: SKIN ENHANCING SERUM Zdokonaľujúce sérum na zmiešanú až mastnú pleť s pro- biotickým výťažkom z dračieho ovocia sa pri kontakte s pokožkou rozpúšťa a rýchlo preniká do jej hlbších vrstiev. Zanecháva pleť hladšiu, žiarivejšiu a dlhodobo hydratovanú, nelepí a zmatňuje. info o cene v predajni

Ďalšie letáky Marionnaud

Najnovšie letáky