Billa - matjesy v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt matjesy plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na matjesy a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt matjesy za výhodnú cenu 0,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok matjesy chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Matjesy v oleji cena za 100 g - bežná cena 1,39 1 kg = 13,900 € Cena s BILLA kartou  
0,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Matjesy v letákoch Billa

 

Matjesy - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt matjesy a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt matjesy ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt matjesy práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt matjesy v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad -, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad, Majestic Tea. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – matjesy

Najnovšie letáky