Akcia Med, Med cena

Aktuálne letáky

dm drogerie

Leták dm drogerie - 1.10.2019 - 31.10.2019 - Produkty v akci - balea, med, vitamín c, kolagen, collagen, kompava, hyaluron.

Platnosť

1.10. - 31.10.2019
Platný vo všetkých predajniach dm drogerie

Möbelix

Leták Möbelix - 7.10.2019 - 20.10.2019 - Produkty v akci - sada príborov, hrniec, panvica, chlieb, príborník, podnos, med, müsli, víno, nôž, nôž na chlieb, pohár, umývačka riadu, dekorácie, šálka, tanier, sekt.

Platnosť

7.10. - 20.10.2019
Platný v týchto predajniach Möbelix:
Banská Bystrica, Zvolenská cesta 14681/30, Bratislava, Rožňavská 32, Košice, Pri prachárni 4/E, Nitra, Bratislavská 3473/33, Prešov, Armádneho Generála Svobodu 19, Trenčín, OC Laugaricio 7271 Belá

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, radiátor, med, kaki.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, radiátor, med, twin, súprava.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, med, mozaika, mix.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, med, umývadlová batéria, vaňová batéria.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, drez, med, vypínač, voda.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dlažba, držiak, med, o.b..
Platný vo všetkých predajniach SIKO

Metro

Leták Metro - 2.10.2019 - 29.10.2019 - Produkty v akci - brusnice, kompót, kukurica, med, kocka, feferóny, uhorky, džem, višne.

Platnosť

2.10. - 29.10.2019
Platný vo všetkých predajniach Metro
Hľadáte med v akcii? Ak áno, potom pravdepodobne často premýšľate nad tým, ako pri nákupe tovaru ako je med ušetriť. Na stránkach Kompaszliav.sk vieme o všetkých akciách na med, vieme pre vás nájsť tie najlepšie zľavy pre med alebo keď bude med vo výpredaji, u nás sa o tom zaručene dozviete ako prvý. Na tejto stránke je prehľad všetkých letákov, v ktorých môžete nájsť skvelé ceny pre med. Ak teda chcete naozaj ušetriť, stačí kliknúť na jeden z letákov nižšie a pozrieť sa, za koľko ho váš obľúbený obchodník dm drogerie, Möbelix, SIKO, Metro, Oriflame, Huncalife, Sconto nábytok, KON-RAD, COOP Jednota, Flying Tiger Copenhagen ponúka. Aby ste mali hľadanie v zľavách jednoduchšie, môžete si v nájdených letákoch vyfiltrovať len tie, ktoré patria konkrétnemu predajcovi. Zakliknite Kaufland, Asko Nábytok alebo Avon a zobrazia sa len letáky tohto obchodníka. Ale nezabudnite, že na Kompaszliav.sk máme aj akcie na iné produkty. Skúste napríklad zistiť, ako výhodne môžete nakúpiť tento váš obľúbený tovar: mcintosh, maybelline, maxicor, micelárna voda, microlife.