Billa - Milsy v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Milsy plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Milsy a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Milsy - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Milsy Bánovecká nátierka ochutená 150 g - bežná cena 1,09   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Milsy Lacti-No parenica údená, neúdená 110 g bežná cena 1,55 -   NEPLATNÝ LETÁK
1,19 €
Billa
 
Billa
V akciovej ponuke aj Milsy parenica údená, neúdená 120 g za 0,89 €/ 1 kg = 7,417 € -   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
Billa
 
Billa
Milsy smotana kyslá 16 % 200 g - bežná cena 0,75   NEPLATNÝ LETÁK
0,45 €
Billa
 
Billa
Milsy smotana kyslá 16 % 200 g - bežná cena 0,75   NEPLATNÝ LETÁK
0,45 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Milsy a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Milsy ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Milsy práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Milsy v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, COOP Jednota, Kraj, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, madlenky, Míša, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Milsy - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia