Billa - mleté bravčové mäso v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt mleté bravčové mäso plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na mleté bravčové mäso a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt mleté bravčové mäso za výhodnú cenu 3,79 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok mleté bravčové mäso chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Bravčový balíček Mäsiarov výber v ochrannej atmosfére cena za 1 kg - bežná cena 5,49  
3,79 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Mleté bravčové mäso v letákoch Billa

 

Mleté bravčové mäso - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt mleté bravčové mäso a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt mleté bravčové mäso ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt mleté bravčové mäso práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt mleté bravčové mäso v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Sintra, COOP Jednota, Klas, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky, miska na odpad, Majestic Tea. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – mleté bravčové mäso

Najnovšie letáky