Mlieko - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt mlieko? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je mlieko. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu mlieko.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Billa
Tatranské mlieko čerstvé 3,6 - %, 1 l bežná cena 1,05  
22.9. - 28.9.2021
0,69 €
 
Kaufland
RAJO BARISTA Trvanlivé mlieko - plnotučné tuk najmenej 3,5 % 1 l  
23.9. - 29.9.2021

*

0,89 €
 
Kaufland
RAJO M+ Trvanlivé mlieko - s prídavkom vápnika a vitamínu D polotučné tuk najmenej 1,5 % 1 l  
23.9. - 29.9.2021

*

0,89 €
 
Kaufland
RAJO Čerstvé mlieko - plnotučné tuk najmenej 3,5 % 1 l  
23.9. - 29.9.2021

*

0,79 €
 
Kaufland
RAJO Trvanlivé mlieko - polotučné tuk najmenej 1,5 % 1 l  
23.9. - 29.9.2021

*

0,69 €
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.9.2021 - 28.9.2021.
22.9. - 28.9.2021
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták KON-RAD

1.9. - 30.9.2021
Platný vo všetkých predajniach KON-RAD
 
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
 
Billa
Rajo mlieko trvanlivé - 1 l bežná cena 0,95   NEPLATNÝ LETÁK
24.3. - 30.3.2021
0,59 €
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 3,5 %, 1 lbežná cena 1,29V akciovej ponuke aj Free mlieko bezlaktózové trvanlivé 1,5 %, 1 l za 0,85 €   NEPLATNÝ LETÁK
31.3. - 6.4.2021
0,99 €
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 1,5 %, 1 l bežná cena 1,09 V akciovej ponuke aj Free mlieko bezlaktózové 3,5 %, 1 l za 0,99 €   NEPLATNÝ LETÁK
12.5. - 18.5.2021
0,85 €
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 3,5 %, 1 l   NEPLATNÝ LETÁK
7.6. - 4.7.2021
0,99 €
 
Billa
Tami Bio mlieko - čerstvé 3,6 %, 1 l bežná cena 1,09 V akciovej ponuke aj Tami Bio mlieko 1,5 % za 0,69 €   NEPLATNÝ LETÁK
14.4. - 20.4.2021
0,79 €

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

Venujme sa ale pozitívnym účinkom mlieka na ľudské telo o niečo konkrétnejšie. A to tým, že si spomenieme aspoň niekoľko príkladov, prečo je pre nás jeho pravidelná konzumácia prospešná:

Bielkoviny obsiahnuté v mlieku majú vo svojej podstate univerzálne účinky. Bránia vírusom a baktériám a konkrétne sú schopné napríklad znížiť krvný tlak, čo je určite dôležitá informácia najmä pre ľudí, ktorým často stúpa tlak či majú dlhodobejšie problémy so zvýšeným krvným tlakom.

Vitamíny obsiahnuté v mlieku sú dôležité pre zdravý chod nervového systému, tiež sa podpisujú pod kvalitný zdroj energie, ktorú potrebujeme na každý deň. Okrem „béčiek“ a „éčka“ v ňom však nájdeme aj vitamín A, ktorý je dôležitý pre uchovanie zdravého zraku.

 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt mlieko. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude mlieko v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt mlieko.

Skontrolujte si cenu produktu mlieko u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Billa, TESCO, TESCO supermarket, Kaufland, Lidl, Metro, KON-RAD, FRESH, Klas, Potraviny KORUNA. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad mango, Majonézy, tatárske omáčky a dressingy, mlieko na intimnú hygienu, mäsové guľôčky, mliečny rez. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!

Podobné produkty


Mlieko - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia