Billa - mlieko v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt mlieko plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na mlieko a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt mlieko za výhodnú cenu 1,15 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok mlieko chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

mlieko však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 0,65 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 3,5 %, 1 l V akciovej ponuke aj 1,5 % za 0,99 €  
1,15 €
Billa
 
Billa
Maresi mlieko 500 g s Billa Bonus - bežná cena 2,49 1 kg = 4,980 €  
1,89 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták Billa

Leták Billa - 30.5.2022 - 26.6.2022.
30.5. - 26.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
Mlieko - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Tami mlieko trvanlivé - 3,5 % 1 l bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Rajo mlieko trvanlivé - 1 l bežná cena 0,95   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Tatranské čerstvé Bio mlieko 1,5 - %, 1 l bežná cena 1,05 V akciovej ponuke aj Tami Bio mlieko 3,6 % za 0,79 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,75 €
Billa
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 3,5 %, 1 lbežná cena 1,29V akciovej ponuke aj Free mlieko bezlaktózové trvanlivé 1,5 %, 1 l za 0,85 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
Free mlieko bezlaktózové - 1,5 %, 1 l bežná cena 1,09 V akciovej ponuke aj Free mlieko bezlaktózové 3,5 %, 1 l za 0,99 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

Venujme sa ale pozitívnym účinkom mlieka na ľudské telo o niečo konkrétnejšie. A to tým, že si spomenieme aspoň niekoľko príkladov, prečo je pre nás jeho pravidelná konzumácia prospešná:

Bielkoviny obsiahnuté v mlieku majú vo svojej podstate univerzálne účinky. Bránia vírusom a baktériám a konkrétne sú schopné napríklad znížiť krvný tlak, čo je určite dôležitá informácia najmä pre ľudí, ktorým často stúpa tlak či majú dlhodobejšie problémy so zvýšeným krvným tlakom.

Vitamíny obsiahnuté v mlieku sú dôležité pre zdravý chod nervového systému, tiež sa podpisujú pod kvalitný zdroj energie, ktorú potrebujeme na každý deň. Okrem „béčiek“ a „éčka“ v ňom však nájdeme aj vitamín A, ktorý je dôležitý pre uchovanie zdravého zraku.

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt mlieko a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt mlieko ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt mlieko práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt mlieko v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, TESCO, dm drogerie, Kaufland, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, madlenky, Míša, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Mlieko - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia