Billa - múka v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt múka plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na múka a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Múka - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Babičkina voľba múka - vybrané druhy 1 kg bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,79 €
Billa
 
Billa
Babičkina voľba múka - vybrané druhy1 kgbežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Babičkina voľba múka - vybrané druhy 1 kg bežná cena 0,99   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Babičkina voľba múka 1 kg - bežná cena 0,99 Limitovana edícia Do vypredania zasob V akciovej ponuke aj ostatné druhy múky Babičkina voľba   NEPLATNÝ LETÁK
0,79 €
Billa
 
Billa
Clever múka - rôzne druhy 1 kg   NEPLATNÝ LETÁK
0,45 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt múka a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt múka ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt múka práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt múka v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, KON-RAD, Metro, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: moka kanvica, madlenky, Míša, Mamavit, maslo s morskou solou, mandarínky, Maille, Mazagrande, mandle plátky, makrónky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Múka - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia