Akcia Mydlo, Mydlo cena

Aktuálne letáky

dm drogerie

Leták dm drogerie - 1.10.2019 - 31.10.2019 - Produkty v akci - antiperspirant, bupi, dove, elmex, púder, sensodyne, taška, telové mlieko, taft, toaletný papier, zubná kefka, zubná pasta, kefka, mlieko, sprchový gél, nivea, mydlo, garnier, sprchovací gél/krém, sprchovací gél.

Platnosť

1.10. - 31.10.2019
Platný vo všetkých predajniach dm drogerie

dm drogerie

Leták dm drogerie - 1.10.2019 - 31.10.2019 - Produkty v akci - alverde, antiperspirant, balea, borotalco, dezodorant, ezo, fa, palmolive, tekuté mydlo, tuhý dezodorant, soľ, sprchový gél, stick, nivea, mydlo, lady speed stick, sprchovací gél/krém, sprchovací gél.

Platnosť

1.10. - 31.10.2019
Platný vo všetkých predajniach dm drogerie

dm drogerie

Leták dm drogerie - 1.10.2019 - 31.10.2019 - Produkty v akci - babylove, body, cumlík, silikónový cumlík, detské vlhčené utierky, detský krém, faktu, pena do kúpeľa, plienky, utierka, krém, krém proti zapareninám, vlhčené utierky, mydlo.

Platnosť

1.10. - 31.10.2019
Platný vo všetkých predajniach dm drogerie

Lidl

Leták Lidl - 21.10.2019 - 27.10.2019 - Produkty v akci - čistič, sanytol, osviežovač vzduchu, tablet, náplň, odstraňovač, mydlo, pohlcovač vlhkosti, sprej, prostriedok, dekorácie.

Platnosť

21.10. - 27.10.2019
Platný vo všetkých predajniach Lidl

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dávkovač, dlažba, držiak, kefa, wc kefa, mydlo, mydlovnička, polica.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dávkovač, dlažba, držiak, šál, kefa, soľ, wc kefa, mydlo, mydlovnička, dóza, box.
Platný vo všetkých predajniach SIKO

SIKO

Leták SIKO - Produkty v akci - batérie, dávkovač, dlažba, držiak, kefa, wc kefa, mydlo, mydlovnička.
Platný vo všetkých predajniach SIKO
Hľadáte mydlo v akcii? Ak áno, potom pravdepodobne často premýšľate nad tým, ako pri nákupe tovaru ako je mydlo ušetriť. Na stránkach Kompaszliav.sk vieme o všetkých akciách na mydlo, vieme pre vás nájsť tie najlepšie zľavy pre mydlo alebo keď bude mydlo vo výpredaji, u nás sa o tom zaručene dozviete ako prvý. Na tejto stránke je prehľad všetkých letákov, v ktorých môžete nájsť skvelé ceny pre mydlo. Ak teda chcete naozaj ušetriť, stačí kliknúť na jeden z letákov nižšie a pozrieť sa, za koľko ho váš obľúbený obchodník dm drogerie, Avon, SIKO, Oriflame, JYSK, Billa, Huncalife, Metro, FRESH, 101 Drogerie ponúka. Aby ste mali hľadanie v zľavách jednoduchšie, môžete si v nájdených letákoch vyfiltrovať len tie, ktoré patria konkrétnemu predajcovi. Zakliknite 101 Drogerie, Avon alebo dm drogerie a zobrazia sa len letáky tohto obchodníka. Ale nezabudnite, že na Kompaszliav.sk máme aj akcie na iné produkty. Skúste napríklad zistiť, ako výhodne môžete nakúpiť tento váš obľúbený tovar: mandľový nápoj, mikrovlnná rúra, maska na oči, metro dezert, metla.