Billa - Nivea v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Nivea plátné od 30.5.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Nivea a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Nivea za výhodnú cenu 2,29 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok Nivea chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
NIVEA - soft krém 200 ml  
4,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky
 
Nivea - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Nivea Men Fresh - vianočná kazeta 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
7,59 €
Billa
 
Billa
Nivea Sensitive Smooth - vianočná kazeta 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
5,49 €
Billa
 
Billa
Nivea krém 200 ml - bežná cena 5,29 hydratačný krém   NEPLATNÝ LETÁK
3,99 €
Billa
 
Billa
Nivea sprchovací gél rôzne druhy 250 ml - bežná cena 2,29   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
Billa
 
Billa
Nivea sprchovací gél rôzne druhy 250 ml - bežná cena 2,29 1 l = 9,160 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,89 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Nivea a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Nivea ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Nivea práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Nivea v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, TESCO, dm drogerie, 101 Drogerie, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Nohavice, krátke nohavice a obleky, násada na mop, náplň do rolleru, Nemiroff, Nákladné a úžitkové automobily, nočník, náhradné fólie, Nogger, Nosiče a boxy pre automobily, nátierka delaktózovaná. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Nivea - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia