Billa - odpadkové vrecia v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt odpadkové vrecia plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na odpadkové vrecia a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Odpadkové vrecia - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Fino vrecia na odpadky s ušami 60 l/20 ks - bežná cena 1,95 1 ks = 0,098 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,49 €
Billa
 
Billa
Fino vrecia na odpadky s ušami 60 l/20 ks - bežná cena 1,95 1 ks = 0,098 € Bonus club   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
Alufix - vrecia na odpad 150 l / 10 ks   NEPLATNÝ LETÁK
2,49 €
Billa
 
Billa
Swirl - vrecia na odpad 40 l/12 ks   NEPLATNÝ LETÁK
1,85 €
Billa
 
Billa
Swirl vrecia na odpad 10 ks/60 l - bežná cena 2,09 1 ks = 0,209 € BILLA BONUS   NEPLATNÝ LETÁK
1,55 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt odpadkové vrecia a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt odpadkové vrecia ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt odpadkové vrecia práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt odpadkové vrecia v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, 101 Drogerie, Metro, FRESH, Potraviny KORUNA, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Osobné automobily, obväzová vata, odkladací priestor na topánky, Ohrievače vody, okoun, osviežujúca hydratačná hmla, obuv do vody, oximeter, osviežovač do umývačky riadu, ochranný štít. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Odpadkové vrecia - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia