Okay leták - 6.12.2022 - 15.3.2023 - str. 4 *

4 / 25

Leták Okay - 6.12.2022 - 15.3.2023 - Produkty v akcii - stojan, Philips, elektrická zubná kefka, Oral-B, zubná kefka, kefková hlavica. Strana 4.
4 / 25

Prelistujte si tento leták obchodu Okay platný od 6.12.2022 do 15.3.2023 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 24 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Elektronika. Tento leták predajne Okay ponúka zľavy na viac ako 132 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Okay, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 24. Na aktuálnej strane nájdete akcie na elektrická zubná kefka, Oral-B, Philips, zubná kefka, kefková hlavica, stojan, však Okay v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad kapsulový kávovar, kávovar, Krups, TrueLife, Concept, epilátor, robot, hrniec, parný hrniec. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Okay, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Okay

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
* Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Defense HX6803/04 HX680304 69,99 € Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare Dodajte vašim zubom profesionálnu starostlivosť s elektrickou zubnou kefkou Philips Sonicare. Vďaka dokonalej ergonómii vám krásne padne do ruky. Tvar kefky vám umožní si kvalitne vyčistiť chrup aj v zadnej časti ústnej dutiny. Profesionálny výsledok je zaručený vďaka kvalitným jemným vláknam, www.okay.sk/pages/philips-promo ktoré odstránia až 7x viac povlaku ako manuálna zubná kefka. Sonická technológia vháňa tekutinu do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Kefková hlavica vykoná 62 000 jemných pohybov za minútu, a efektívne tak odstraňuje zubný povlak. • zabudovaný tlakový senzor • program Easy-start • technológia BrushSync • 2 nastavenia intenzity • až 62000 sterov za minútu • funkcie Smartimer a Quadpacer • výdrž batérie až 2 týždne Prvý pohľad patrí bezchybnému chrupu. * Vyskúšajte si sonickú kefku na 90 dní. Pokiaľ nebudete spokojní, tak vám vrátime peniaze. PRO500SENSIT Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 500 Elektrická kefka Oral-B PRO 500 SENSI ULTRA THIN poskytne vašim zubom dokonalú starostlivosť. Obsahuje koncovku Sensi UltraThin, ktorá obsahuje kombináciu bežných vlákien na čistenie povrchu zubov a ultra tenkých na šetrnú starostlivosť pozdĺž ďasien. Vložte sa do rúk aj novej 3D čistiacej technike, ktorá je založená na rotácii a pulzácii čistiacej hlavice zároveň. K dispozícii je pre vás štandardný režim na každodenné čistenie zubov zvaný Daily Clean pre správnu rutinnú hygienu. Kefka vydrží plne nabitá až 7 dní. 44,90 € • oscilačno-rotačná 3D technológia čistenia zubov • dvojminútový časovač • nabíjací stojan • akumulátorové napájanie zaistí až 7 dní prevádzky Profesionálna starostlivosť o chrup a ďasná u vás doma.

Ďalšie letáky Okay

Najnovšie letáky