Billa - Palmolive v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Palmolive plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Palmolive a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt Palmolive za výhodnú cenu 1,39 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok Palmolive chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Palmolive však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Lidl, kde stojí 1,59 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Palmolive sprchovací gél rôzne druhy 250 ml - bežná cena 2,39  
1,39 €
Billa
 
Billa
Palmolive - tekuté mydlo 300 ml rôzne druhy  
1,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták Billa

Leták Billa - 30.5.2022 - 26.6.2022.
30.5. - 26.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
Palmolive - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Palmolive sprchový gél rôzne druhy 250 ml - bežná cena 1,75 1 kg = 7,000 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
Billa
 
Billa
Palmolive sprchový gél rôzne druhy 250 ml - bežná cena 1,75 1 l = 7,000 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,19 €
Billa
 
Billa
Palmolive Men Citrus - vianočná taška 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
3,39 €
Billa
 
Billa
Palmolive Coco - vianočná kazeta 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
3,39 €
Billa
 
Billa
Palmolive Olive - vianočná kazeta 1 bal.   NEPLATNÝ LETÁK
3,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Palmolive a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Palmolive ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Palmolive práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Palmolive v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, 101 Drogerie, Teta drogerie, Metro, Potraviny KORUNA, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač, pílové listy. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Palmolive - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia