Billa - paradajkové pyré v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt paradajkové pyré plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na paradajkové pyré a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt paradajkové pyré za výhodnú cenu 0,65 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok paradajkové pyré chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Petti pasírované paradajky 500 g s Billa Bonus - bežná cena 0,85 1 kg = 1,700 €  
0,65 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Paradajkové pyré v letákoch Billa

 

Paradajkové pyré - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt paradajkové pyré a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt paradajkové pyré ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt paradajkové pyré práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt paradajkové pyré v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, Metro, KON-RAD, Milk AGRO, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, panvica servírovacia, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – paradajkové pyré

Najnovšie letáky