Billa - parížsky šalát v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt parížsky šalát plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na parížsky šalát a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Parížsky šalát - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Parížsky šalát 500 g - bežná cena 3,09 1 kg = 6,180 €   NEPLATNÝ LETÁK
2,29 €
Billa
 
Billa
Parížsky šalát 500 g bežná cena 3,09 1 kg = 6,180 € - Cena s Billa Bonus   NEPLATNÝ LETÁK
2,29 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé Parížsky šalát cena za 100 g - bežná cena 0,69   NEPLATNÝ LETÁK
0,45 €
Billa
 
Billa
V akciovej ponuke aj Parížsky šalát, 500 g za 2,99 €/1 kg = 5,980 € -   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Vlašský šalát - Parížsky šalát 500 g bežná cena 3,09 1 kg = 6,180 €   NEPLATNÝ LETÁK
2,45 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt parížsky šalát a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt parížsky šalát ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt parížsky šalát práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt parížsky šalát v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Metro, Sintra, KON-RAD, Labaš, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, panvica servírovacia, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Parížsky šalát - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia