Pepco leták - 3.11.2022 - 31.12.2022 - str. 2 *

2 / 25

Leták Pepco - 3.11.2022 - 31.12.2022 - Produkty v akcii - autíčko, klavír, Paw Patrol, Peppa Pig, vlaková súprava, kreatívna súprava, Disney, Mickey, Minnie, xylofón, detská kuchynka. Strana 2.
2 / 25

Prelistujte si tento leták obchodu Pepco platný od 3.11.2022 do 31.12.2022 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 24 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Oblečenie. Tento leták predajne Pepco ponúka zľavy na viac ako 136 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Pepco, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 24. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Disney, Paw Patrol, klavír, vlaková súprava, kreatívna súprava, detská kuchynka, autíčko, však Pepco v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Paw Patrol, psík, interaktivna hračka, medvedík, plyšová hračka. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Pepco, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Pepco

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
autíčko
Prepravník automobilov, autíčko - so 4 autami, z bioplastu, pre deti od 18 mesiacov (batérie sú súčasťou súpravy)  
15,00 €
klavír, Paw Patrol, Peppa Pig
Detský klavír s xylofónom - s potlačou Labková patrola alebo Prasiatko Peppa, pre deti od 2 rokov  
12,00 €
vlaková súprava
Lokomotíva s vagónikmi, vlaková súprava - svieti a vydáva zvuky, pre deti od 3 rokov (batérie sú súčasťou súpravy)  
12,00 €
kreatívna súprava
Hra Lov na červíky obsahuje udicu s magnetom a 10 červíkov, pre deti od 3 rokov - kreatívna súprava  
7,00 €
Disney, Mickey, Minnie, xylofón
Drevený xylofón na výber: s Mickey Mouse alebo Minnie Mouse, pre deti od 18 mesiacov -  
7,00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 
 
dostupný tiež: Pre hravých dobrodruhov Drevený xylofón na výber: s Mickey Mouse alebo Minnie Mouse, pre deti od 18 mesiacov Hra Lov na červíky obsahuje udicu s magnetom a 10 červíkov, pre deti od 3 rokov dostupná tiež: 10€ Kuchynka so sporákom a drezom 7€ z bioplastu, s kohútikom na batérie, z ktorého tečie voda, a kuchynskými doplnkami, pre deti od 3 rokov (batérie sa predávajú samostatne) Detský klavír s xylofónom dostupný tiež: s potlačou Labková patrola alebo Prasiatko Peppa, pre deti od 2 rokov 15€ 12€ Prepravník automobilov dostupný tiež: 12€ Lokomotíva s vagónikmi svieti a vydáva zvuky, pre deti od 3 rokov (batérie sú súčasťou súpravy) 2 7€ so 4 autami, z bioplastu, pre deti od 18 mesiacov (batérie sú súčasťou súpravy)

Ďalšie letáky Pepco

Najnovšie letáky