Pepco leták - 3.11.2022 - 31.12.2022 - str. 3 *

3 / 25

Leták Pepco - 3.11.2022 - 31.12.2022 - Produkty v akcii - interaktivna hračka, psík, Looney Tunes, plyšová hračka, Paw Patrol, medvedík. Strana 3.
3 / 25

Prelistujte si tento leták obchodu Pepco platný od 3.11.2022 do 31.12.2022 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 24 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Oblečenie. Tento leták predajne Pepco ponúka zľavy na viac ako 136 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Pepco, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 24. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Paw Patrol, psík, interaktivna hračka, medvedík, plyšová hračka, Looney Tunes, však Pepco v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Disney, Paw Patrol, klavír, vlaková súprava, kreatívna súprava, bábika, Barbie, kreatívna súprava, L.O.L. Surprise, figúrka na hranie. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Pepco, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Pepco

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

Produkt Popis
Cena
interaktivna hračka, psík
Psík alebo mačička na vôdzke - interaktívne, chodia na vôdzke, vrtia chvostíkom a vydávajú zvuky, pre deti od 3 rokov (batérie sa predávajú samostatne)  
15,00 €
Looney Tunes, plyšová hračka
Plyšáci Looney Tunes, plyšová hračka - na výber: Bugs Bunny, Taz alebo Tweety, výška 30 cm, pre deti od 12 mesiacov  
7,00 €
Paw Patrol, plyšová hračka
Plyšáci Labková patrola, plyšová hračka - v zimnom oblečení, na výber: Skye,Marshall,Chase, dĺžka 45 cm, pre deti od 3 rokov  
12,00 €
medvedík
Maxi medvedík - s mašľou, výška 80 cm, pre deti od 2 rokov  
17,00 €
medvedík
Uspávací medvedík - so svetelným projektorom, prehráva melódie a zvuk tlčúceho srdca (batérie sú súčásťou súpravy)  
15,00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LOONEY TUNES TM 7€ Plyšáci Looney Tunes na výber: Bugs Bunny, Taz alebo Tweety, výška 30 cm, pre deti od 12 mesiacov dostupný tiež: dostupný tiež: Plyšáci Labková patrola v zimnom oblečení, na výber: Skye, Marshall alebo Chase, dĺžka 45 cm, pre deti od 3 rokov 12 € 15€ Uspávací medvedík so svetelným projektorom, prehráva melódie a zvuk tlčúceho srdca (batérie sú súčasťou súpravy) dostupný tiež: dostupný tiež: 17€ Maxi medvedík s mašľou, výška 80 cm, pre deti od 2 rokov 15€ Psík alebo mačička na vôdzke interaktívne, chodia na vôdzke, vrtia chvostíkom a vydávajú zvuky, pre deti od 3 rokov (batérie sa predávajú samostatne) 3

Ďalšie letáky Pepco

Najnovšie letáky